Suzuki GSX-R 750 (1998)

Vlastník Hery22
Vloženo 15.11.2008
Aktualizováno 7.5.2014

Nejlepší superbike své doby a podle německého časopisu (jen už nevím jakého ) nejlepší superbike 90.tých let

První dojmy - Po první jízdě jsem z ní měl strach a respekt. Oproti gpx to je raketa. Nekompromisní supersport!

Motorku bych doporučil pro - Moto není vhodné pro začátečníky, i když já na něm v podstatě začínal, ale taky jsem rád a děkuju bohu, že tu ještě jsem. Dnes už pro nadšence a fandy srada

Doplňky na motorce - výfuk remus

Srada vlastním už od roku 2008, tehdy měl najeto 35000km, dnes prosinec 2013 najeto 52000km
Koupil jsem si jej, po nehodě na GPX, po které už neměla cenu spravovat.
Chtěl jsem superbike, nejraději 600ccm, ale hledal jsem se hlavně podle ceny, kde jsem měl hranici 60000kč. Po prohlídkách pár ninji 600 a 750 jsem si chtěl odvézt jednu zxr600 rv 96 za 59000kč, ale chlapík to naštěsti dřív prodal, než jsem pro ní chtěl jet. Po pravdě moc za to nestála, ale tehdy byly ceny motorek vyšší než dnes.
Po pár týdnech jsem objevil svojí suzu která byla sice za 70000kč, což bylo o 10000kč víc, než jsem chtěl dát, ale byla o mladší a o hodně lepším stavu než motorky, na které jsem se díval a tak jsem se i přes strach ze sportovní 750 rozhodl, že si ji vezmu.
Dnes musím říct, že jsem si vybral moc dobře, i přes to, že jsem si pro ní jel sám, bez někoho, kdo by se v motorkách vyznal (tehdy jsem ještě nikoho neznal :) )
Srad je naprosto bezproblémový, měnil jsem jen olej, filtry, řetězovku a pneu.
Potřebovaly by se vyměnit přední kotouče, protože zlehka kopou, ale to už vlastně od začátku co jí mám a nezhoršuje se to, jen už jsou kotouče o něco tenčí.
Spolujezdkyně si nestěžuje a jezdí se jí na něm dobře.
Spotřebu jsem měl při cestování ve dvou okolo 6-6,5l. Při svižnější jízdě ve dvou od 7 do 8l a při plné palbě sám do 9l.

Jinak co se týče cestování, tak to taky není nejhorší na to že je to superbike. Něco jsem na něm po republice i sk najel, ale po 300km v sedle je člověk rád, když může z motorky sesednout. Ale na cestování už mám jiný stroj.
Tak motorka prodána
Tak ať novému majiteli slouží stejně dobře jako mi

owenovic
owenovic napsal 03.07.14 v 20:14 10b.

pěkná mašinka

burdus
burdus napsal 28.01.14 v 13:24 10b.

paráda

Václav69
Václav69 napsal 31.12.13 v 10:18 10b.

Krásný stroj Vždyť je to SUZUKI

Harvajs
Harvajs napsal 29.10.13 v 17:49

Díky, konečně jí mám a super ta tvoje za 10b

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 06.05.13 v 14:54 10b.

supr stroj ta Tvá Suzina gratulejšn