Yamaha XT 660 X (2005)

Vlastník LiTe
Vloženo 6.11.2008
Aktualizováno 24.1.2016

v originále to byl lenoch, akrapy, powercommander, kn filtr a 14nactka kolečko z ní udělali raketu

První dojmy - Prodáno, nyní je Fazer 600 :)

Mám jí druhou sezonu, zprvu jsem jí pro nízký výkon chtěl prodat, ale něco se přikoupilo, poupravilo. Motorka se uplně změnila ve všech svých jízdních vlastnostech, tak i výkonu. Teď jsem s ní velmi spokojený.

Na začátku jsem čekal, že se mi to trošku "vymkne" z rukou, ale že až takle, to jsem si zprvu nemyslel .

Supermotard, 25kw, plech pod motorem, padáky, blastry, kn filtr, otevřené víko DNA, powercommander, laďáky akrapoVIČ, upravený plast RZ, leštěné límce kol, , 14ctka kolečko vepředu, Hyper pro přední progresivní pružiny, maska z nového modelu... A na cestování 12V zásuvka pod sedlem

55 koní 67 Nm na zadním kole s výše uvedeným

Předtím laďáky moto-sharon kn filtr a pwcmdr - 52 koní a 66Nm na zadním kole.

Začal jsem s ní jezdit hodně často na okruh Sosnová, kterej mám za barákem. Na delší cesty to moc není, nejvíc jsem dal zatím v "závodnickým" tempu cca 300km. Ale cestovní tempo se dá jet celý den, to potom je ale večer akorát tak na ulehnutí .

Pořád jsem chtěl něco jinýho, ale s mašinou jsem se už docela sžil a tak začínáme zkoušet vše ostatní kromě normální jízdy(wheelie,stoppie.)

context
context napsal 27.05.14 v 13:06 10b.

pěkný stroj , tak si ji užívej a přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

Marex
Marex napsal 29.11.09 v 16:57

Pěknej jednobuch! Motorka je pěkná už v základu,ale na motárd si jen hraje. Ta tvoje ale vypadá móc pěkně a věřil bych jí vlohy k driftům mnohem víc!!!

TaTík
TaTík napsal 31.10.09 v 19:17

Zdar,vypadá vážně luxusně ,ta si asi hezky bouchá do laďáků

Hadris
Hadris napsal 16.06.09 v 22:42

Kua Liťáku co si to tam dal? Ted ti budy ty strejčky žávidět

Toníczech
Toníczech napsal 11.06.09 v 18:25

Ty stříbrný ráfky a laďáky jí fakt sluší, vypadá vážně dobře!!