Yamaha XJ 650 Turbo (1983)

Vlastník Tušák
Vloženo 25.10.2008
Aktualizováno 26.10.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

Jirka4137
Jirka4137 napsal 27.01.14 v 16:08 10b.

Vot eto technika . Byla by pěknou ozdobou na srazu XJéček letos na jaře.

istonbike
istonbike napsal 26.12.09 v 14:22

p.epanica
p.epanica napsal 25.10.09 v 19:36

Není co dodat, turbo je turbo a Ty jich máš . . .

Jakub-SPZ
Jakub-SPZ napsal 25.06.09 v 17:20

nádherný kus motocyklové historie

Touringrider
Touringrider napsal 22.03.09 v 22:17

Tušáku Ty mas doma totalni hrackarstvi...!!!

giboš
giboš napsal 13.01.09 v 07:38

Tušáku tvoje cx je fakt moc pěkný a když jsem si přečetl tvoje zkušenosti tak to bude síla xj turbo nabíhá kolem 6500 tisíc otáček a těsně po sedmi to začíná jet ale ostatně je to velice dobře vidět na tlakoměru na palubce mě jde tlakoměr asi do půlky a pak přepustí ventil výfukové plyny do druhého výfuku a turbo drží stalý tlak ale pokud by jsi chtěl dostat kopanec stačí odpojit přetlakový ventil a to tlakoměr skočí až na druhý konec do červeného a pak jede jak raketa ale pozor na spojku mě při tom náběhu výkonu klouže. Jak jsi psal že jsi jel 130 tak na pětku to je zrovna hranice kdy turbo spíná jo a dojezd na nádrž při cestovním tempu do 130 je asi 250km ale při využívání výkonu to spadne asi jen na 170km. Zdravím a doufám že se nekdy setkáme aby jsme pokecali osobně.

giboš
giboš napsal 12.01.09 v 08:30

Zdar chapy vlastním taky xj turbo mám jí už skoro osm let a je to neskutečný držák koupil jsem jí když měla najeto 48 tisíc km a teď má 75 sice už jsem byl v motoru kvůli prasklé vodící liště na rozvodový řetěz jinak celkem pohoda. Mám otázku jak ti startuje teplá mě dost dlouho točí než chytí anevím proč studená chytí na otočení co jsem se bavil s jedním majitelem v praze tak mu to dělá taky a prý je to normální

Tušák- napsal 07.11.08 v 19:21

Já jsem se tam ještě nedostal a teď jsem byl přes týden na cestách, ale jsem o to víc zvědavej když tam maj dvě a člověka co má zkušenosti, aspoň bude ským pokecat co a jak.
Podíval ses na ty polepy?

Jindra650 napsal 03.11.08 v 16:19

tak jsem tam dneska byl a neni vystavena, ovsem pri optani me radi zavedli do svatyne maj nakonec obe! jedna vetsi lestenka jak druha ...no slintal jsem, pan mi povedel dost zajimavyho, hlavne jel jak na CX500T tak na GPZ750T takze rek svoje zazitky

Tušák- napsal 01.11.08 v 17:10

Adresa na ty polepy je WWW.nosymahadecals.com
Maj je tam na 1119 typů.

Tušák- napsal 31.10.08 v 21:53

Polepy jsem koupil taky z USA, na Ebay od firmy co je vyrábí, hlavě na starý modely a maj jich tam spoustu. Vypadaj jako origo, k nepoznání, adresu přidám zítra, nejsem ještě doma. Stály mě s poštovným asi do 1500kč.
Na tu XJ750D se zítra mrknu, jedu okolo.

Jindra650 napsal 29.10.08 v 22:38

Chápu, foto zkresluje, to je pravda. Polepy jsi schanel kde? Ja na svoji nasel jen v USA na model rok 80 jak je v avataru Jinak si to moc nepamatuju a asi to v Marimotu bude XJ750D hold omyl, ale i tak stoji za shlidnuti, je to zde: Vrbova 19, 147 00 Praha 4 – Braník

Tušák- napsal 29.10.08 v 22:06

Dik za ohlasy. Renovaci, i když to na fotce nevypadá potřebuje jako sůl, odřeninky, zašlost, popraskaná kapotáž a podobný detaily. Všechno bude ale origo, i sadu nálepek s pruhama už mám taky. S deníkem si ale ještě chvíly musíte počkat protože momentáně řeším tu kontrolku (fuelsystem)na CX a většinu tydne jsem pryč. Je to pakárna složitá. Cokoli jinýho než hledat něco v elektrice s počítačm. Deník bych chtěl napsat tak aby v něm byly postupy, rady co a jak a odkazy na firmy. Ještě by mě zajimalo, kde je to Mari moto v Praze?

Jindra650 napsal 29.10.08 v 21:05

Super, moc pekna! Na kompletni renovaci mozna trochu skoda, jen vychytat musky, original je original Jinak jedna zanovni je v Mari moto v Praze vystavena a pak mam dojem ze u nas v Tabore ji maj taky vystavenou(ale abych nekecal) ...az bude hotova, jsem zvedavy na Turbo zazitky! Nejradsi bych ji ale videl na vlastni kukadla

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 29.10.08 v 21:05

To je další kousek, který se jen tak nevidí. Po tvé Hondě CX další svělá rarita Opravdu se těším na deník. Podle ohlasů na CX určitě nějsem sám.

Tušák- napsal 29.10.08 v 18:43

Dík za komentář, fakt mě pobavil, ještě se pořád tlemím. Ono stačilo kdyby ten neznaboh ty vymontovaný díly aspoň hodil do igelitky a nechal v kufrech co tam byly původně namontovaný když jsem ji kupoval.

Big.One
Big.One napsal 28.10.08 v 22:58

Držím Ti palec ať tahle motorka opět sviští jak za mlada . Tomu kdo jí rozprasil a zbavil turba přeju následující. Bodejž už nikdy nedržíš motorku za hefty. Městskou hromadnou na tebe neznabohu .