Yamaha XV 1900 Midnight Star (2006)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 13.10.2008
Aktualizováno 11.1.2012

Vloženo: 07.11.2008, Uskutečněno: 07.11.2008, Stav tachometru: 1350 km, Zhlédnuto: 4x

Ve středu jsem bohužel musel být na place v rachotě a koukám na terásce na to krásný počasí,v tom slyším známý ale velice známý zvuk,ano je to tak ,říkám si opravdu přijíždí můj starý dobrý bývalý wilda )),výfuky jsem mu nasadil uplně nový originály ale z ameriky a liší se koncovkami ale hlavně zvukem,fakt si s nima moc hezky hluboce brumlá i když jsou v uvozovkách jen seriovky.Já však jen smutně koukal a záviděl počasí i projížďku...Naštěstí se okolo mihnul kamarád ,já mu vrazil do jedný ruky kasírku ,do druhý pípu a než se satčil rozkoukat a něco si rozmyslet už jsem seděl v pikapu a mastil ho domu 5km se bleskově oblíknout a razit za kámošem wildou.Dovolal jsem se mu když zrovna tankovala dál jsme tedy vyrazili společně směr Volfartice,Kamenice,Jetřichovice,Hřensko,Doubice,Jánská,Rumburk na Šébr (tam nebylo po sluníčku ani stopy,vypadalo to na konec světa,fakt hnus)nahoře se to ale super rozjasnilo,sjeli jsme na Luž,dolů do Cvikova,Nového Boru,Skalice,nahoru na Slunečnou a do cíle v hospůdce v Horní Libchavě.Krásných 100 km i s focením před Cvikovem,nádhera listopad.

• USA štít na XV1900

Pro stejné nadšence jako jsem já ,zde uvádím webové stránky kde jsem štít zakoupil. http://www.recklessmotorcycles.com/ k ceně je nutné napočítat poštu a z celé částky včetně poštovného pak přičíst 20 procent dph o kte

Vloženo: 30.08.2012
    Uskutečněno: 30.08.2012
  • PRODÁNO

Dovoluji si oznámit,že dnešním dnem jsem se se svou Mášou rozloučil u mě v hospůdce v kruhu nejbližších. Přeji novému majiteli a samozřejmě i nové paní :-) jen a jen štěstíčko a aby ho nikdy nezklamala zrovna tak jako mě

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.01.2012
    Uskutečněno: 05.01.2012
  • Prodej mazlíka.

Drazí přátelé,pokud se někomu muj mazlík líbí,může ho mít.Tento podzim chystám jeho prodej. Je to krásná ,spolehlivá a bezproblémová máša s jasnou historií,autorizovaným servisem,doloženými kilometry a servisní knížkou.

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.09.2011