Yamaha XV 1900 Midnight Star (2006)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 13.10.2008
Aktualizováno 11.1.2012

Vloženo: 03.11.2008, Uskutečněno: 03.11.2008, Stav tachometru: 1200 km, Zhlédnuto: 8x

Tak jsem to nevydržel a pustil se do toho.Naložil jsem mazlíka jak se patří a taky to trochu dalo zabrat.Opěrka,kufry i plexi bylo namontováno bez problémů.Byla to v celku jednoduchá záležitost.Jak jsem již u yamahy zvyklý,balení obsahovalo vždy kompletní část včetně nákresů a patřičných šroubů.Bohužel nebo možná spíše bohudík se doplňky vždy prodávají (nevím jak jinde,mluvím o orig.dílech yamaha) na dvě části,doplněk samotný + tkzv.hardware neboli montážní sada.Samozřejmě je po každé přibalen docela slušný nákres.
Při montáži mě dosti překvapilo,že jsou uchyceny jen ve spodní části 4 šrouby,dvěma na každé straně.Vrchní část je volně.Je sice pravda ,že jakýsi úchyt na vrchní část padáků my zbyl (kus zahnutého železa se silnou gumou na uložení)ale za žádnou cenu se mi nepodařilo ho někam nacpat,přitom padáky jsou origo na můj stroj...Pak jsem si ale částečně přeložil manuál a pravděpodobně ten úchyt je na nějaké modely kalifornia ale to mi nic neříká,budu to muset ještě někde omrknout namontované.Faktem ale zůstává,že ty 4 šrouby budou nejspíše v kombinaci s pořádným kusem železa úplně v pohodě.Je tam hodně silný materiál u těch držáků.
Brašny ,opěrka a plexi se dají všechny uzamknout.Plexi a opěrka je sundavací ,je to otázka pár vteřin,takže doporučuji určitě zamykat.Jinak je to velká výhoda hlavně u předního skla kvůli údržbě či servisu.
Brašny se šroubují na extra prodávanou montážní sadu a je tam přístup jako k penězům )) myslím,že to bude jedna z mých příštích úprav,totiž na montáž šroubů k připevnění kufrů je potřeba si ty matky ze zadní části podržet ,aby se neprkluzovali a dalo se to utáhnout,lepší bude matky ke kostře držáků bodnout a bude to v pohodě.
Na montáž zámků jsem použil celou sadu zámků (4 kusů a dvou klíčů)celé příslušenství tedy budu ovládat jedním klíčem od zapalování a jedním klíčem stejným pro všechny zámky !!!Není tedy potřeba tahat celý svazek.
Skončil jsem až večer,tak mi to nedalo a vyfotil jsem pro Vás i suprově podsvícený tachometr.

• USA štít na XV1900

Pro stejné nadšence jako jsem já ,zde uvádím webové stránky kde jsem štít zakoupil. http://www.recklessmotorcycles.com/ k ceně je nutné napočítat poštu a z celé částky včetně poštovného pak přičíst 20 procent dph o kte

Vloženo: 30.08.2012
    Uskutečněno: 30.08.2012
  • PRODÁNO

Dovoluji si oznámit,že dnešním dnem jsem se se svou Mášou rozloučil u mě v hospůdce v kruhu nejbližších. Přeji novému majiteli a samozřejmě i nové paní :-) jen a jen štěstíčko a aby ho nikdy nezklamala zrovna tak jako mě

Typ: Prodej
    Vloženo: 05.01.2012
    Uskutečněno: 05.01.2012
  • Prodej mazlíka.

Drazí přátelé,pokud se někomu muj mazlík líbí,může ho mít.Tento podzim chystám jeho prodej. Je to krásná ,spolehlivá a bezproblémová máša s jasnou historií,autorizovaným servisem,doloženými kilometry a servisní knížkou.

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.09.2011