Suzuki GS 500E (1996)

Vlastník R_O_C_K_Y
Vloženo 3.10.2008
Aktualizováno 17.1.2018

K tomuto modelu jsem byl vždy velmi odtažitý a vůbec se mi nelíbil, ale kamarád si ho pořídil tak jsem řek, že ho také zkusím. No a mile mě to překvapilo. Moc hezké svezení

První dojmy - jen samé dobré vzpomínky na tento stroj

Super svezení, dynamika jízdy lepší než er-5 a o trochu horší než cb 500. Brzdy na této motorce jsou velice dobré. er 5tku gs 500 na brzdách překoná mílovými kroky. er 5 má tak poddimenzovanou přední brzdu že se přední kotouč se po silnějším brždění časem zvlní. No a pak to při brždění tluče jak abs. Co se týče stability a odpružení, myslím, že na gs nemá ani er 5 ani cb. Já jsem s motorkou velice spokojený. Tento rok jsem jí vzal na výlet až Do Říma a pak cestou zpět přes Pisu, Monte Carlo. Dále pak Francouzské alpy, švýcarské alpy, Rakouské alpy, Německo, Šumava a dom. Cesta dlouhá cca 6000km a gs ani jednou nezaváhalo. Jel jsem plně naložen. To znamená já spolujezdec alias moje žena dále pak tři plně narvané kufry plus pavoukem chycené zvenčí co už se dovnitř nevešlo. Tímto si u mě gs 500 šplhlo a vždy na něj budu vzpomínat v dobrém. I když každý haní, zastaraly a nekvalitní motor vzduchem chlazený tak můj názor je že se vysype jen tomu kdo mu nedáva to co chce.

Milan-11
Milan-11 napsal 19.02.11 v 07:05

Paulie24
Paulie24 napsal 01.11.08 v 09:59

Máš super GS tyhle barvy se na silnicích moc nevidí

PATYN
PATYN napsal 09.10.08 v 11:10