Kawasaki ER 5 (1998)

Vlastník Johnny4
Vloženo 21.9.2008
Aktualizováno 11.1.2013

Ideální pro začátečníky ale i na prostý vyblbnutí v zatáčkách ;)

První dojmy - Vcelku solidní mašina ;) pěknej skok z yukiny 125 na ER-5. Zatím se jenom seznamujem.

Tak už za sebou máme zhruba 10tis.km a jsem sní spokojenej z celkovejch 24tis.km, co sem najezdil od 16let. Nikdy mě nenechala v nouzy;)Koupil sem jí v srpnu 2008 od majitele, který říkal že je otevřená, ale opak byl pravdou a já jsem i radši, protože vím, že motor netrpěl, že to nemělo cenu vytáčet, protože to prostě nejelo. Tak se udělalo doma přes zimu pár úprav a hle ono už to jelo těch 190;).Pak sem i natřel svody, ale to asi nemá moc cenu za necelejch půl rok je to všechno dole. Jinak tam mám vyhřívaný rukojeti, který jsou výborný, když je chladnějc a ruce pak tolik netrpí. Postupem času mě začlo štvát to pískání v výfuku, který asi bylo způsobený urezlou přepážkou uvnitř výfuku, tak sem origoš vejfuk vyměnil za laďák Ixil. Zvuk to má parádní původně sem chtěl jezdit bez homologační vložky, ale to opravdu nešlo,trpěli sousedi a všici kolem a na delší cesty i já...Jinak v roce 2008 sem dostal papíry až v září takže sem toho moc nenajezdil akorát pořád do školy, ale v roce 2009 sme byli na dovolený na Pálavě,odkud sme se zajeli podívat na proslulý rakouský silnice a nebylo to špatný.Další dovolená pak byla na Slovensko na Senec který plánujem i na dovolenou letos, tak se snad zajedu podívat i do Maďarska.Jinak všem motorkářům tuhle motorku doporučuju.

Tak motorka je prodaná novému majiteli a tímto mu přeju hodně štastných kilometrů bez nehod a závad ;)

istonbike
istonbike napsal 11.01.13 v 14:48 10b.

Taky jsem jí měl a rád na ní vzpomínám s Ixilem zněla božsky

Hygienik
Hygienik napsal 07.11.08 v 22:32

čus moto pěkný a chci se zeptat co to máš na předku za gumku to je nějaký continental...jaký to má označení?díky

PATYN
PATYN napsal 29.09.08 v 16:46

KAWASKI
hezká er-PĚTICE
Hodně Kiláčků bez nehod,,at eště v letošní sezoně polítáš

aspik
aspik napsal 23.09.08 v 19:18

Tak hlavně opatrně! přeji pohodový projíždky