Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Sharis
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 23.5.2011

Vloženo: 28.09.2010, Uskutečněno: 07.06.2010, Zhlédnuto: 14x

Další ježdění je hned měsíc po Brně a to na Mosteckém okruhu. Ikdyž v plánu jsem to původně měla musela jsem to přehodnotit a řekla jsem, že nepojedu, nějak mi to nevycházelo. Den před jsem se vracela z dovolené z Itálie a těch 1000km v sedle motorky při přesunu Itálie- Hořice mi stačilo. Přesto jsem byla pár kamarády přemluvena ať se zbalím a dorazím a pod tímhle nátlakem balím věci a v pondělí brzo ráno vyrážím na cestu. Jedu klasicky z Hořic preš Prahu, která je po ránu tradičně ucpaná. Když se prokoušu kolonou aut najíždím na dálnici a za chvili jsem v Mostě. Opět rychle vyřídit formality a hurá na první jízdu. Počaí víc než luxusní, tak co víc si přát.
Jezdím až moc a i v době kdy bych chtěla aspoň trochu odpočívat mi opět někdo předává ježdění a posílá me na trať a tak místo 3 jízd si okruh užívám až do posledních jízd. Celkem unavená, zničená, ale spokojená vyrážím na cestu zpátky domů.
Čím víc jsem jezdila tím víc jsem začínala tomuhle okruhu přícházet na chuť.
Jako další jsem si naplánovala cvcestu za hranice a tak už se teším až budu porovnávat české okruhy, protože hned měsic na to vyrážím na Slovensko a Maďarsko :o)

• Okruhy Slovakiaring a Brno s Aprilii RSV4

Zabaleno, naloženo a můžeme vyrazit. Takhle nějak to bylo v pondělí 25.7. kdy se Zdendou vyrážíme trochu okruhařit :o) pro tentokrát, ale zůstává moje zelená Kawinka doma a střídá jí krásná, nová a velmi temperamentní it

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.08.2011
    Uskutečněno: 25.07.2011
  • Okruh Brno 2.6.2011

Před dovolenou prostě NE. Tak tohle jsem si říkala, když jsem dovču naplánovala a zároveň začala koukat po tom kam si pojedu zakroužit na okruh. Tím nejhlavnějším důvodem bylo abych si motorku nerozbila a měla na čem sjí

Vloženo: 05.06.2011
    Uskutečněno: 02.06.2011
  • Větrný mlýn Vrátno

Vymyslet cíl trasy je celkem jednoduché, horší je, ale najít tu cestu, kterou chceme jet a hlavně najít cíl. Větrný mlýn Vrátno je tím důkazem. Motáme se kolem, stále ho v dálce vidíme, ale cesta k němu žádná. Po dlouhém

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 25.04.2011