Honda ST 1300 Pan European (2005)

Vlastník Guga
Vloženo 8.9.2008
Aktualizováno 10.10.2017

Vloženo: 04.02.2018, Uskutečněno: 31.03.2017, Zhlédnuto: 41x

I v roce 2017 jsem obdržel již několikátou pozvánku k Juropovi na návštěvu. Nešlo to odkládat do nekonečna
Co se má stát, staniž se!
Trochu to zkrátím. Páteční cestu jsem pojal velice na pohodu, mám na to celý den. Čili z domova směr Šumava a její "zapadlé" krajní silničky, které jsem si tolik oblíbil a dále už jen nutné zlo až do místa zadané polohy adresy, předem určené. Moc jsem nefotil, důležité bylo cestu si užít a vypnout od civilního života. To jsem to zkrátil!?!
V sobotu následovala projížďka po okolí v doprovodu statného ošetřovatele, který se se svou ctěnou chotí, zdatně ujali mé maličkosti a starali se o mne jako o svého téměř vlastního - slov díků na jejich hlavy do konce života z mých úst plynout budou
Neděle jen nudný a zrychlený přesun na místo bydliště...

Samíc (8) napsal 04.02.2018 v 13:22

Jojo, na Šumavě je nádherně

• Prodloužený víkend v Julských Alpách

Středa 22. 6. DNES NIKAM?!“ Láďa od tří ranních hodin navštěvuje toaletu, za účelem shození (přebytečných natrávených pochutin) do plavek… Já po předčasném vyjetí na čas, po „pár kilometrech“ zjišťuju, že nemám igeli

Typ: Dovolená
    Vloženo: 26.06.2016
    Uskutečněno: 22.06.2016
  • Na Kvildu

Sice jsem měl pohotovost, ale po domluvě s kolegou jsem to jel zkusit. Původní trasa mi byla ve finále "ukončena" už na Kvildě; a tak "nová " udělala okruh zcela na opačnou stranu. Kolega mě povolal do Tábora. Pak už

Vloženo: 29.05.2016
    Uskutečněno: 29.05.2016
  • Okolo Lipna

Foťák se nevzal, budou muset stačit fotky z tlf (s) Trasa bez "zbloudilých km" B-) Vynechali jsme cestou pár rozhleden, hlavně ty v Rakousku. U nás jsme se stavili jen ve Svatém Tomášovi (vlezné 50Kč/os). Těch 30

Vloženo: 01.05.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016