Yuki SM 125 (2007)

Vlastník Redoz
Vloženo 1.9.2008
Aktualizováno 1.9.2008

Skvelý 4takt, prekvapil me nadherny zvuk, sice motorka nema taky vykon jako jine SM i pres to je velmi pěkná a jsem spokojen

pěkně sedí na silnici, v terénu to není jako enduro nebo cross,ale i tak sní projedu vše.

spíš doporučuji jen na silnici, skvělá na zaučení a poté přechod na silnější jako chystám jáxD

prední kotoučová brzda brzdí opravdu perfektně, ale zadní bubnová je taky skvělá ale spíš bych bral rok výroby 2008 kde jsou na obou kotouče. zvuk je opravdu krásnýý na to že je to jen 125.

Moto doporučuji je opravdu spolehlivá bez jakých koliv chyb.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 14.05.11 v 09:39

pěkná 10b. at slouží,mimochodme znáš honzu bílého? na motorkářích jimmy ?? je taky z duchcova

Jenda-1993
Jenda-1993 napsal 20.06.09 v 20:55

riderfery: přiznávám že s výkonem člověk nic nenadělá ale s rychlostí se dá hejbat.

Rossi68
Rossi68 napsal 11.05.09 v 18:22

jojo na ní už sem se taky nařádil ma jí kamoš a je bomba

Redoz
Redoz napsal 31.03.09 v 22:31

George chtelo by to nakej sraz no ...ja na tom jel nejvic 120 no vic sem nedal ale ted jdu na garancku tak uvidim

GeorgeSM
GeorgeSM napsal 25.02.09 v 19:04

Zdar,tak to bych chtěl vidět jak ti ta přední brzda brzdí perfektně,u mně je to strašný.Jinak otevřít se to dá,jinačí svíčka,tryska,filtr a erg ventil,který vrací ze svodů ještě nespálenou směs zase před válec,kvůli emisím.a ten to všechno dusí..A nakonec si to nechat přečipovat Jinak mám ji taky,ale už s kotoučem vzadu a dal sem na ní přes 135km/h a to točila tak 13 tisíc.Tak ať slouží a dáme někdy ten sraz YUKI