Yamaha YZF-R6 (2006)

Vlastník Žolík
Vloženo 27.8.2008
Aktualizováno 29.9.2009

Dlouho jsem přemýšlel jakou, až jsem narazil na něco, co mne dokázalo oslovit.. Yamaha R6.. Je to něco jako sex s krásnou ženskou :o)

Nemám tuhle věcičku zas tak dlouho, abych se o ní rozepisoval jak o něčěm, co znám od A do Z, ale za těch pět tisíc km, které jsem na ní za necelý měsíc nalítal, mohu říct jen jedno.. je to něco vyjímečného, krásného, něco co si dokáže člověka omotat kolem prstu, ale přitom mu nechává prostor, plně ovládat vše, co nabízí..

R6 je motorka, která dokáže udělat motorkáře přinejmenším spokojeným.. teda do té doby, než vezmete na projížďku přítelkyni či kamarádku , tady nastává trochu problém..za zády je tak malej kozlík, že ten batůžek, co jste si za sebe naložili, tam pěkně plandá... Ale co, když se chce nechat svézt či svést, musí něco vydržet :)

21.12.2008. myslím, že už vím co je zač, a jsem neskutečně rád, že jsem si domů dotáhl tuhle mašinku :) je to pekelný dílo, prostě paráda. za tři měsíce jsem na ní shobloval dvoje gumy a namastil skoro sto stovek kilometrů... prostě paráda... Jediné co téhle kočičce chybí, že se na večer neumí proměnit v super roštěnku, uvařit mi večeři a . :) každopádně k věci.. poprvé dostala Motul 7100 a byl to koncert... po druhé Castrol Power 1 a zvuk motoru mě přesvědčil, že Motul bude asi víc něž jen olej a tak třetí výměna a zároveň konzervace k zimnímu spánku je opět M 7100... zvouček je sním nádhera... na jarní probuzení R6stička dostala taky iridiové svíce od strýčka Densa a K&N vzduchový filtr. na první jarním výletě budou obuty nové pneu od Michelinu a snad se povede i dokončit novej laďáček z domácí dílny Joker :D (podmínkou samozřejmě bude poslouchatelný zvouček)

11.3.2009...tak jsem se v tom trochu pohrabal... výfuček je na světě a zvouček je více než luxusní... chytlo to správný brum a zmizelo to ořvané hejkání do tmy :). už aby bylo sucho a teplíčko... moc se těším.

mikitka
mikitka napsal 19.04.09 v 17:24

Jojo.. většinou asi lepší jak sex 10b

extremo
extremo napsal 02.04.09 v 21:35

Paráda! Nemáš někde mp3 - zvuk toho laďáku?

kmarkr6
kmarkr6 napsal 13.03.09 v 12:30