Suzuki GSX-R 750 (2004)

Vlastník LukesGSX-R
Vloženo 22.8.2008
Aktualizováno 30.5.2009

Suzuki GSX-R 1000 je aspon pro me zatim dost jinde,nez 750.Agresivni,lehka a velmi snadno ovladatena masinka byla i 750,ale co se tyce radeni po prdeli,prednim atd,je zatim nic moc,opravdu spoustu vykonu,ktery je na plynove rukejeti mooc znat.Uvidime

Asi jako vetsina ze zacinajicich motorkaru jsme zacinal na fichtlu,babete ci necem podobnem.Kdyz me bylo 5let,tak jsme dostal od tatky po domacku udelaneho neco jako minibajaka.Postupem casu jsme presel na pincka a nezapomenutelneho Simsona S51 enduro,na kterem jse jezdilo snad uuplne vse,od silnice po fotbalove hriste ci schody atd. Po 3letech sice jeste kupodivu jezdil,ale byl cas postoupit dale. Prosel motardik Husqarna SM610. Co vam budu povidat,proste vrazda,skok ze simsona to byl velky,myslel jsme si,ze nic nemuze jet rychleji :).Kdyu jsme se s motardem radne szil,takjsme se na nem naucil jednoduse a hrave jezdit po zadnim,predni a i nejake vecerni driftovani na kruhaci - proste parada.Po roce jezdeni,kdy jsme najezdil neco kolem 15tis km a chtel jsemskusit neco jineho - kapotu. Prislo prvni GSX-R 750 K1 cerveno.cerne,byl tu ten samy pocit jako u motarda. nehorazna strela a dost velka zmena.Jiny posek,perovani,ovladani,vaha a predevsim mnohem vetsi respekt k motorce.Szival jsme se snicelkem dlouho,pac je to uplne neco jineho a hlavne o dost silnejsi a rychlejsi. Po roce jezdeni jsem musel moto prodat,pac jsempotreboval i auto. Po mesici jsem zjistil,ze sebez masinyneda vydrzet,tak jsme si nejakou kacku pujcil a prislo druhe GSX-R 750K1 modro -bile,mej jsme ho rok. Neco jsem stihl nasetrit a koupil jsem GSX-R 750 K4,kterou mam do ted a predelal jsme si ji drobnymi upravami do predstav svych.

Guma o rozmeru 180,tlumic rizeni je proste parada. myslim ze 750 jedostatecne vyhovujici motorka. Skousel jsem jezdit litra,ale je to o tom,ze ma pochopitelne vetsi zrychleni,maximalku,ale me 750rozhodne staci. v dnesnim provozu :(

Kosha
Kosha napsal 15.10.12 v 12:46

Super laďáček, bude solidně vytrubovat

RomanGSXR

Lexi napsal 04.10.09 v 10:59

oba jste kus

Elvis
Elvis napsal 12.08.09 v 13:23

Ahoj, mrkni na videjko, měla by se tam objevit i tvá super mašinka: