Rieju RS1 Evolution (2002)

Vlastník Ivona
Vloženo 22.7.2008
Aktualizováno 22.7.2008

Sqvělá motorka pro začátečníky, s tím určitě se mnou dost lidí souhlasí. Dobře se ovládá a mě stačí

Koupila jsem si Rieju RS1 evolution před velkýma prázdninama a jsem s ní fakt moc spokojená. Údržba nedá skoro žádnou práci, stačí jen kontrolovat olej, benzín a jestli někde něco neteče . Je to dvoutakt a je sqvělý že se olej do benzínu přidává do oddělený nádržky, takže si to samo ředí. Sice má v TP napsáno max. rychlost 45km/h, ale je otevřená takže to dá okolo tý stovky a i přes stovku z kopečka . Vypadá víc jak 50-ka, když jsem ji byla na STK přihlašet, tak se tomu i ten chlap co to kontroloval divil , je to poměrně neznámá značka, ale věřim že si najde svý majitele a že jich na silnicích budem potkávat víc...

0123456789
0123456789 napsal 04.10.16 v 20:37 8b.

Dobrý mam taky rieju rs1 evokution a chtěl vás poprosit aby jste mi vyfotil levou stranu předniho kola jak je nahon na tachometr rozdelal jsem přední kolo a nevim jak složiz Předem vam moc děkuji s pozdravem Tomáš Dwořáček
Kdyžtak email : dwtom@seznam.cz

UeNTers
UeNTers napsal 21.08.13 v 14:39

Zdravím mohu se zeptat kde si bral natu mašinu díly a na kolik si hustil pneu ?:)

snowflake600
snowflake600 napsal 10.02.11 v 00:35

19 let, to už je čas povýšit, ale na začátek, celkem pěknej kousek..

tureg
tureg napsal 24.09.10 v 00:01

Nádherná a to motorka taky ujde

SLUT
SLUT napsal 01.01.10 v 21:03

Tuhle značku vidím dnes poprvé.Snad bude poslušná a spolehlivá.Hodně štěstí do novéhop roku nejen s motorkou..