Kawasaki Z 750 (2004)

Vlastník tyfi
Vloženo 5.7.2008
Aktualizováno 20.9.2010

Super motorka co dobře poslouchá a ovládá se líp než kolo.

Rok jejího narození je uveden 2004 a když jsem jí koupil, tak měla najeto něco málo přes 15000 Km. Je dovezená z Itálie a je vidět, že je po lehoučkým pádu na levou stranu. Teď jsou tam daný padáky a potom co jsem spálil zadní gumu Bridgestone jsem jí obul do pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa. Jsou to super pneumatiky a ne jednou mě už podržely. Sice rychle mizí, ale stojí to za to. Pořídil jsem Racingové plexi Puig a na ráfky jsem dal reflexní, červené proužky. Doladil jsem jí do zlatých detailů a myslím, že jí to moc sluší. Chystám diodový miniblinkry a časem koupim i laďák, ale zatím se mi hodně líbí zvuk v základu. Chystám ještě drobný úpravy, ale všechno chce svůj čas a peníze... .
Tak už jsem jí prodal. Byla to moc dobrá motorka a byl jsem s ní moc spokojenej. Výkon byl dostatečnej, brzdy dobrý, spolehlivost výborná. Byla to dravá hračka co dobře poslouchala. Nikdy se mi nestalo, aby mě někde nechala. Nicméně loňskej rok nebyl pro motorkaře nic moc a i já jsem se dostal k jedný nepříjemný situaci ( naštěstí nešlo o mě) a rozhod jsem se na nějakou dobu ze silnic jako pilot silných motorek zmizet. Nebyl to dobrej zážitek.
Přeju Vám všem hodně šťastných km a pěkných zážitků a vždy jezděte tak, aby jste se vraceli v pořádku domů.

vopina
vopina napsal 21.02.11 v 16:12

Krásný stroj 10b.

tyfi
tyfi napsal 28.09.08 v 17:30

ono na to asi taky dojde, ale je pro mě plně dostačující

Mikacek---Špirda
Mikacek---Špirda napsal 25.09.08 v 10:39

Tak to je teda luxusní cena. To bych to možná otočil a za vydělané, bych koupil plnotučnou litrovoou

tyfi
tyfi napsal 20.09.08 v 20:10

ok žádnej problém, možností bude ještě dost

Krak3n
Krak3n napsal 20.09.08 v 10:34

no sorry chlape, ale jet s tebou nemůžu...mam to svý moto odstavený v Hondě