Suzuki VS 800 Intruder (1996)

Vlastník rock.n.bike
Vloženo 22.5.2008
Aktualizováno 9.10.2008

Vždycky jsem byl to ní ustřelený a konečně jsem si ji pořídil. Mým snem je ale větší mrcha - 1400. Pro začátek ale tohle stačí bohatě.Zatím žádné úpravy, ale to příjde časem. Teď prošla kompletním servisem - svíčky,oleje,kapaliny,podtlaky atd

Začínal jsem na pincku, pak byla Jawa 250 kývačka pak 250 panelka a teď tenhle mazel. Takže zkušeností na to, abych mohl bez problémů tohle ukočírovat mám vcelku dost. Jinak momentálně na ni mám naježděno necelých 1000 km za měsíc a doposud mě ničím nezaskočila co se jízdních vlastností týče. Takže si jízdu užívám. Uvidíme co semnou udělá nová zadní guma Vee Ruber. Jinak co se týče skušností ohledně techniky, tak tohle ani moc neřeším. Spíš se učím od kamarádů ze servisu co a jak na tom funguje. Není to Jawka abych se v tom mohl hrabat sám bez skušeností. Ale časem si na tom určitě užopravím spoustu věcí. Mám ji krátce, takže času dost.

divočákk
divočákk napsal 01.01.10 v 12:45

není co dodat,řidítkama jsi to vyyymazlil 10

STYX1
STYX1 napsal 17.07.09 v 19:29

HEZKEJ INTROUS ZA DESET BODIKU

Green_FS
Green_FS napsal 06.05.09 v 15:12

Ahoj mas moc peknyho introše řídítka širší řídítka perfektní !!! chtel bych se zeptat na ty laďáky musel jsi to pak seřídit ???

qalbi
qalbi napsal 05.05.09 v 18:45

Tak at' ti krasavice slouží ke všeobecné spokojenosti! *Q*

deimos
deimos napsal 08.04.09 v 23:29