Derbi Senda 50 (1996)

Vlastník Jura-S
Vloženo 21.5.2008
Aktualizováno 20.2.2010

Derbi, mno 70ccm a hafo dalších úprav

Nuda motka, stará vrána? No, nevim, jednu dobu sem ji chtěl prodat, ale teka mi je zas líto ji prodávat. Otypovaná jako moped, se spořebou nějakých 5l/100km (což měla i v sérii) jezdit po cestách s maximálkou110km/h, průměrnou 100km/h je pohoda.(A na zadní jde taky ochotně )

Myslim, že Derbi mají supr motory, člověk do něj nemusí vrazit žádné prachy a přesto má výkon dost konkurující 125kám.

No kdyby ji přece jenom někdo chtěl koupit tak ať se ozve, možná bych otom aj přemýšlel.

Jura-S
Jura-S napsal 03.04.13 v 21:33

To Rebel83: děkuji
To Leon8888: Škoda toho záděru, ale doufám, že se podařilo sehnat píst. případně mohli jste se ozvat, já věděl přesně co tam patří. Byla to hodně dobrá motorka a těžko se s ní loučilo

LEON8888
LEON8888 napsal 05.08.12 v 22:55

Koukám,koukám a ona tady moje první mašina co ji od tebe muj otec koupil :D Pěkná motorka..do té doby než se mi zadřela
Pekelnej stroj na začátky..a rychlost byla OK! Ale už je fuč

Woozie02
Woozie02 napsal 04.01.09 v 13:04

´Ahoj, prepáč že ti to tu takto zasieram ale nejak sa to medializovať musí; Vzniklo nové fórum o motocykloch Derbi. Keby máš nejaký problém alebo si chceš len tak pokecať, nájdeš nás na www.derbi50.all-up.com/index.htm
Díky.

P.S:YBRáci a XRáci už svoje majú tak prečo nie my?

Steven
Steven napsal 28.08.08 v 08:05

Nazdar rozjiždim s kamošem stránky věnovane DERBI SENDE atd... prosim zavitej tam nekdy ale jete nejsou uplne na 100% hotove http://www.derbi-senda.wgz.cz/

ZZilvi
ZZilvi napsal 21.07.08 v 18:44

jen tak orijentacne kolik by si za ni chtel??