Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník wayne07
Vloženo 21.5.2008
Aktualizováno 4.7.2009

Vloženo: 04.10.2008, Uskutečněno: 04.10.2008, Zhlédnuto: 4x

Tak po týdnu dřiny a odříkáni jsme se se símou rozhodli zase někam vydat ...a jelikož..a tudíž.. byla pouť ve Světlý rozhodli jsme se vydat právě tam.Jako spolujezdci byli vybráni již ověření 2 členové naší výpravy a další dva rajdři .takže nakonec nás jelo 5...což uznejte na takovej menší gang včele se símou to stačí no ni?? Takže nakonec jeli: honda varadero 125, yuki motard 125...dále pak honda xr 125 a yuki sport 125.Jako vždy síma udával tempo...takže na revoluce ze stran snažících se 125 tu nebylo místo...Cesta byla plynulá ...občas komplikovaná..a hlavně protkaná samými cyklisty, chodci a jim podobným...no prostě těmi, kdo nám rádi skáčou do silnice a dělají hold takové ty věci co dělají.Po překonání této komplikace už nic nebránilo vybrat nějaké pěkné parkovací místečko, kam by se vešlo 5 mašin.Inu podařilo se.ale asi tak 1km od centra pouti což se nelíbilo některým stopětadvacítkářům...ale mi se símou jsme byli klidní bo síma dostal tvrdý výcvik proti odcizení..Celkově pouť nebyla špatná...ale jestli jsem tvrdil ..že v Polný to byla vietnamská tržnice s disco hudbou...tak tady to bylo něco podobného...teda až na ty vietnamce co tam chyběli...Asi tak po půl hodině pomalého šourání jsme se rozhodli konečně zase někam vydat..a tak nám se símou nezbylo nic jinýho než nasednout a uhánět vstříc zapadajícímu slunku nad Vysočinou.Naše další ,,kroky" směřovali do Ledče, kde jsme udělali menší zastávku na nabrání paliva...a hurá zase na cestu, která už se chýlila k závěru, protože někteří už začali odpadat...a tak nám nezbylo nic jinýho než se s některými rozloučit a vyrazit zpět k domovu.Avšak aby jsme tomu dodali tu pasovů zrzku cestou zpět jsme se stavovali ještě na Lipnici za dvouma týpkama s détéčkama...tato zastávka se ukázala jako užitečná.. neb simson dostal pochvalu za svou vitalitu a stav...ale abych tady nechválil jen símu...neb samochvála smrdí...Musim ještě nakonec přiznat, že se nám se símou podařilo předjet 3x jedno auto...a že nevěříte...věřte!!!Po Lipnici jsme stavěli už jen v Březince , kde jsme pokecali s domorodcem o jeho kobyle( musim uznat ...že jeho kobyla byla fakt kus . prostě zahradní traktůrek jak se patří)...pak nám dal ještě pár tipů...na pár tras.a mohli jsme razit k domovu.Nakonec ještě poděkování kámošům co se mnou jeli ...a zase někdy příště v pokračování našehho seriálu.Síma silniční enduro!!...a teď vypněte nás prosím .ať nebolí vás hlava...s pozdravem pro hezký den Wayne07 - a ještě závěrem bych chtěl pozdravit svého fanouška ze Stříbrtnejch hor...a ještě bych mu chtěl vzkázat:,,Ne podpis na zadek ti fakt nedám.". .:D

• Dneska 20.4. 2009 byl Síma prodán do Hradce za 12 000Kč.takže už se pomalu chystám na něco nového.

Typ: Prodej
    Vloženo: 20.04.2009
    Uskutečněno: 20.04.2009
  • pár fotek chudáka síma ze zazimování v boudě .

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.12.2008
    Uskutečněno: 29.12.2008
  • foto z minulé vyjížďky

Vloženo: 28.12.2008
    Uskutečněno: 28.12.2008