Simson S 51 Enduro (1990)

Vlastník wayne07
Vloženo 21.5.2008
Aktualizováno 4.7.2009

No tak už jsme spolu pár měsíců..a řekl bych že ještě pár budem .už jsme se podívali na silnici a najeli pár kilásků...ale musím říct , že jsem z toho měl větší strach..ale teď vim ...že 90 km pro simsona za odpoledne neni problém.

Konec.

Bohužel, ale je to tak símu jsem prodal. S odstupem času mi ho je líto. I přes svůj malej výkon mi stačil a byl to ideální stroj na naučení a na seznámení s motorismem, naučil mě mnoho a já na to nikdy nezapomenu. Všude kam jsem chtěl tam mě dovezl, i když třeba o chvíli dýl než kamarády na 125, ale dovezl a nikdy nezklamal. Suprová byla i jeho malá spotřeba a dostupnost náhradních dílů. Símo snad tě ještě někdy uvidim, i když to neni moc pravděpodobný. Nakonec bych chtěl poděkovat svým rodičům, kteří mi umožnili budovat lásku k motorismu, i když u nás nikdy nikdo na dvou kolech nejezdil a já jsem jim za to navždy vděčný.

Až budu starší snad si nějakýho símu zase pořídim a budu tak jako moji rodičové i já svým dětem umožňovat (pokud budou chtít) jezdit na motorce.

Na své milé nezapomínáme.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 05.09.10 v 11:08

wayne07
wayne07 napsal 28.04.10 v 23:19

Moc děkuju za pěkné komentáře na símu si občas vzpomenu, přeci jen první motorka, dvoutakt. Byla to krásná doba...

orion
orion napsal 27.04.10 v 22:06

kdybych byl simsonem,asi bych se chtěl dostat k majiteli jako jsi ty ...jasných 10 bodů už jen za tu poměrně netradiční,ale krásnou bílou barvu

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 19.02.10 v 17:09

opravdu pěknej originální simson!!!

rex137
rex137 napsal 31.12.09 v 13:12