Peugeot Ludix Blaster (2004)

Vlastník schaba
Vloženo 17.5.2008
Aktualizováno 29.1.2009

Už je pryč-měl jsem ji asi půlroku(přes sezónu). Na to, že vypadá jako elektrický skůtr, jela dost slušně.

Mám na ni necelé 2000Km. Na 50ccm je neuvěřitelně živý. Má celkem překvapivý zátah a reakci na plyn- to je nejspíš zásluhou variátoru Malossi. Skůtřík je dost lehký a obratný. Dokonce jsem zistil,že není nic těžkého postavit ho na zadní..

Nejvyšší rychlost,které jsem dosáhl bylo okolo 100Km/h (z dlouhého,prudkého kopce),ale zkoušel sjem to jen jednou,nerad ten motor trápím-navíc je to odhad,tachometr je cejchován do 80km/h, rafička se sice točí dál,ale na budíku už dále nejsou popisky.

Když jezdím sám,cestovní rychlost po rovince je 70-80Km/h, což je na 50ccm slušné. Do kopce také drží dech celkem dobře.

Ovšem jakmile přiberete druhého cestujícího, je dost poznat příbytek váhy. Já mám něco okolo 80kg a se stejně vážícím spolucestujícím jsem stejný kopec,který sám vyjíždím na 70km/h, vyjížděli na 40Km/h

deimos
deimos napsal 08.04.09 v 23:36

Gago
Gago napsal 05.01.09 v 22:28

Cau chlape ja mam taky peugeota ,akorat ludix one jak ten tvuj slape me jede tech 80 ,kdyztak porad nake rady na vytuneni jinak moc pekny skutrik :)