Suzuki GSX-R 1100 (1998)

Vlastník radkoj
Vloženo 15.5.2008
Aktualizováno 4.9.2008

Vloženo: 28.05.2008, Uskutečněno: 28.05.2008, Zhlédnuto: 5x

Zdarec motorkáři...tak zase po pár týdnech zkušeností a ježdění na této krásné motorce...šlape jako hodinky,brzdy super a člověk jak si s ní hraje ani nepostřehne,že už tam má naloženo kolem 200km/h a jak se při tom krásně ovládá,těch 250kg není ani cítit...co jezdím pro radost tak spotřebou se vlezu kolem 8l na sto...Jsem zatím naprosto spokojenej.
Koncem července cca od 26.7. chzstám výlet do Alp (Orlí hnízdo,Glockner a tak...) Kdyby se chtěl někdo přidat tak se ozvěte a vyrazíme společně...

• Zdárek zase po čase,tak Sůzanka je už minulost...ne že bych ji vybuřil,ale vyměnil jsem ji za klidnější stroj...viz moje další moto...Nějak jsem došel k tomu,že to není motorka pro moje dlouhé cestování,trpěl jsem jak pe

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.09.2008
    Uskutečněno: 01.09.2008
  • Nazdárek...tak zase po čase pár řádků,...už jsem najezdil cca tři tisíce a jsem plně spokojený,akorát pěkně papá gumy,ale jinak docela ok i spotřeba se dá kočírovat, když jedu na delší trasu a nezávodím jen sem tam za to

Vloženo: 23.07.2008
    Uskutečněno: 23.07.2008
  • Tak zase po čase píšu, byli jsme s naší bandou Balck Hogs (mimochodem už fungují stránky www.blackhogs.cz) zase na vyjížďce a cíl byl Harachov a pak Ještěd a přes zatáčky za Dubou domů. Počasí vyšlo super na to co hlásil

Vloženo: 19.06.2008
    Uskutečněno: 19.06.2008