Suzuki GSX-R 1100 (1998)

Vlastník radkoj
Vloženo 15.5.2008
Aktualizováno 4.9.2008

Vloženo: 19.06.2008, Uskutečněno: 19.06.2008, Zhlédnuto: 7x

Tak zase po čase píšu, byli jsme s naší bandou Balck Hogs (mimochodem už fungují stránky www.blackhogs.cz) zase na vyjížďce a cíl byl Harachov a pak Ještěd a přes zatáčky za Dubou domů. Počasí vyšlo super na to co hlásili a tak jsme si těch cca 350km vychutnali...Súza jela jako víno,už jsem z ní dostal 250km/h a pořád se jí chtělo,ale je to už hroznej mazec a taky jsem zjistil,že musím vyměnit plexi za trošku turističtější a zvolil jsem modrou barvu a tak až bude tak dám zase fotky...Už si na ní i ví dovolím,zatáčky už řežeme obstojně jen to koleno tam moc necpu,bo nemám ještě pořádný hadry, ale taky budou a pak to bude lehárna...V půli prázdnin chystám delší trasu do Alp a asi sever Itálie,tak uvidím jak vše vyjde.

• Zdárek zase po čase,tak Sůzanka je už minulost...ne že bych ji vybuřil,ale vyměnil jsem ji za klidnější stroj...viz moje další moto...Nějak jsem došel k tomu,že to není motorka pro moje dlouhé cestování,trpěl jsem jak pe

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.09.2008
    Uskutečněno: 01.09.2008
  • Nazdárek...tak zase po čase pár řádků,...už jsem najezdil cca tři tisíce a jsem plně spokojený,akorát pěkně papá gumy,ale jinak docela ok i spotřeba se dá kočírovat, když jedu na delší trasu a nezávodím jen sem tam za to

Vloženo: 23.07.2008
    Uskutečněno: 23.07.2008
  • Zdarec motorkáři...tak zase po pár týdnech zkušeností a ježdění na této krásné motorce...šlape jako hodinky,brzdy super a člověk jak si s ní hraje ani nepostřehne,že už tam má naloženo kolem 200km/h a jak se při tom krás

Vloženo: 28.05.2008
    Uskutečněno: 28.05.2008