Honda VF 1000 F (1989)

Vlastník BlackRider
Vloženo 9.6.2003
Aktualizováno 21.10.2013

Na svuj vek vykonna (120 koni), ale tezka (262 kg).

První dojmy - Opravdu velka motorka, ktera opravdu neni pro mensi lidi. Za jizdy je celkem pohodlna a stabilni, ale vyzaduje mit na pameti, ze diky mensimu prednimu kolu pada rychle do zatacek.

Tahle motorka na dnesni dobu ma velmi neobvykly design z 80. let. Trochu mi uvokuje s priznenost s Americkymi muscle cars. V dobe predstaveni to byla nerychlejsi seriove vyrabena motorka.
O proti modernim motorka samozrejme zaostava jak co se tyce hmotnosti (a z te vychazejici ovladatelnosti) a vykonu, tak brzd. Ale pre sto je to velmi rychla motorka, se kterou zkuseny jezdec dokaze prohnat i piloty modernich stroju.
Tahle konkretni motorka uz toho asi moc nenajezdi, protoze problemy s chlazenim, jejichz pricinu se nepovedlo vcas najit, zpusobily zadreni motoru.
Pozor templomer neni pripojen k motoru, ale k chladici a tak kdyz chladici kapalina prestane proudit, tak to clovek za jizdy nepozna.

napsal 22.06.06 v 18:37

Každej kdo má takovej stroj by se měl jet podívat do Křtin, bejvá to na podzim.

Varan_Lojza
Varan_Lojza napsal 02.02.06 v 21:09

napsal 26.01.06 v 21:11

Čus, mám VF 1000r 1987 rozflákal jsem kapotáž a chtěl jsem jí prodat, ale asi to neudělám, co se dívám na netu tak je to celkem raritka a je třeba ji dát do pořádku a starat se o ni. Snad se někde potákáme, čus Riccie

napsal 11.03.04 v 10:23

Zdar.Taky ji mám. Vypadá fakt pěkně. Vyráběli se jen v 1984-86. (84-85:jednoduche predni svetlo, 86:dvojite predni svetlo). Mrkni na www.vf1000r.de. Kdyby jsi potreboval mikrofich, tak napiš. Tomas

napsal 21.10.03 v 15:53

Nazdar, hlavně ji neprodávej v německu je to už sběratelský kousek.V R-ku je hodně ceněná.Mira