Honda CBF 250 (2004)

Vlastník Mike70
Vloženo 7.5.2008
Aktualizováno 11.1.2012

Vloženo: 20.02.2010, Uskutečněno: 20.02.2010, Stav tachometru: 5531 km, Zhlédnuto: 16x

V létě mě zlobilo čidlo bočního stojánku, tak jsem se rozhodl, že při posledním zimním servisování se zaměřím právě na něj. Když jsem ho po chvíli zápasení vyndal, tak sem zjistil, že víc jak prostříknout ho vhodným sprejem na kontakty stejně nemá cenu, protože je to nerozebíratelný. Po zjištění, že dráty k němu jsou OK, jsem ho dal zpět, ale ouha motorka nešla vůbec nastartovat. Takže ještě jedna rozborka a sborka a stejně nic. Takže jsem se dal do čištění všech možných svorek a kontaktů, proměřování drátů, kontrolování pojistek a stále nic. Po hodině marného hledání závady jsem stál bezradně nad motorkou a zíral na tacháč. Pak mě bliklo v hlavě... svítila vůbec kontrolka neutrálu, když jsem měl zapnutý zapalování? No jasně že ne, to už vidím, když otočím klíčkem. Jak sem hejbal s policajtem, tak sem si blbec hnul řadičkou. Teď už vše funguje jak má a já sem zase o něco chytřejší)))

• Letošní první vyjížďka

Dneska už sice v Dubé nebylo tak teplo jako v neděli (+11°C), ale i tak mi počasí dovolilo vytáhnout Hodnu na první vyjížďku v roce 2011. Dal jen tolik kilásků, abych řádně prohřál motor a pak zase do garáže. Na silnici

Vloženo: 07.02.2011
    Uskutečněno: 07.02.2011
  • Ochrana přední vidlice

Konečně jsme se dostal k tomu, abych udělal předsezóní úpravy na motorce. Namontoval jsem univerzální lapače nečistot na přední vidle (viz foto - zakoupeno v Louisu)a vyměnil přetrhlý náhon tachometru. Výměnu motorového

Vloženo: 06.02.2011
    Uskutečněno: 06.02.2011
  • Kontrola vůlí ventilů

Oprava to nebyla, takže jsem to zařadil do odborného servisu. Od posledního štelování jsem nalítal 12 tisíc a tak byl podle manuálu znovu nejvyšší čas je zkontrolovat. Celá akce tervala necelou hodinku a vůle jsou v norm

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.10.2010