Yuki SM 125 (2007)

Vlastník Keil
Vloženo 27.4.2008
Aktualizováno 24.7.2017

Koupena začátkem prosince roku 2007. Krásný motard Nenechal jsem se odradit a volba padla na tenhle čínský stroj.

První dojmy - Krásný vzhled, který mě okamžitě zaujal. Příjemná po motorické stránce a svoji funkci plní i brzdy, startér, nízká spotřeba. V 16 letech ideální motorka na naučení a výlety po okolí.

Doplňky na motorce - Řetězovka do rychlosti, vyjmut katalyzátor, zaslepen ERG ventil, přetryskován karbec a otevřené sání.

Zaujala mě především vzhledem, cena taktéž byla lákává - čína. Shlédl jsem hodně negativních ohlasů nad čínskými motocykly, ale nenechal jsem se odradit. Zakoupena prosinec 2007 jako nová, koncem roku 2008 najeto krásných 19tis km bez poruchy. Během dalšího roku se vysypalo ložisko u převodovky, která se poškodila. Celá nová převodovka s komplet ložisky vyšla oprava na cca 4tis a dále sloužila. v 18 jsem přesedlal na silnější a tak šla na na prodej s nájezdem cca 35tis km.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 14.05.11 v 09:43

pěkná 10b.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 14.02.09 v 18:47

Chtěl bych,asi to ale nevyjde,mám toho víc,a na zádech krásná dvojčata co se mi narodily loni v prosinci,tak že se trochu omezuji.Ale díky za tip.

Keil
Keil napsal 14.02.09 v 07:50

re asfaltak: jasne ze pamatuji..., o te doby prosla mnoho zmenami... KTM lak a celkove ve stylu ktm... a ted zase sem uelal znova cernou... najeto temer 20tis za sezonu, a ted behem zimy delam docela dost uprav snad k lepsimu, behem mesice snad bude hotovo pak se podelim o detaily... a jinak s petou a par dalsima lidma pojedeme na sraz do horic: http://www.hledani-.../HP3_PUBLIC_INFO.pdf - byl jsem tam loni a super, mohl by ses pridat

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 10.02.09 v 13:18

Zdarec chlape,máš ji pěknou,viděl jsem ji na vlastní oči v Ostašově,a pak jsem ti kryl záda do Brna,pamatuješ?

Matess727x
Matess727x napsal 18.10.08 v 23:44

Zdravím.Přetryskuj jí z 95 na 102 hlavní trysku a dej 48 zubou rozetu.Je to znát a pofrčí ti ještě lépe.