Honda XL 125V Varadero (2006)

Vlastník Ady.A
Vloženo 22.4.2008
Aktualizováno 24.2.2012

tak už je prodaná teď se rozhlížím po něčem silnějším

Prvni motocykl ktery me napadl byla aprilka rs, tak jsem si o ni zjistil nejaky informace a zjistil jsem ze je docela nakladna na udrzbu a celkove2 takty docela poruchove a ja nejsem zrovna nejakej mechanik. Tak jsem se rozhlizel po 4taktech sice nejsou tak rychly ale min zerou a

nepotrebujou prave takovou udrzbu. Prvni me napadlo cbrko ale kdyz jsem si na nem sjel pripadal sem si jak gorila na bananu (mam cca. 185cm), tak jsem se byl podivat na kymko quanon hezka motorka takovy velky cbr ale ve srovnani s cbrkem o dost horsi jizdni vlastnosti (strasne mekej central) a kamaradi me vubec od kymka odrazovali ikdyz vyrabi dost dlouho solidni skutry. Spoluzak porad mluvil o varaderu pry ze to je vlajkova lod 125tek osobne jsem hondu nikdy nechtel byl to pro me zemedelskej stroj :D uz jsem nazor zmenil . A proto jsem chtel varana videt na vlastni oci. Tak jsem se kouknul na motoinzerci a moto se mi moc libilo (laska na prvni pohled) jen s cenou to bylo horsi, vsechny varadera mladsiho veku stali +-80 tis. a ja mel jen 60tisk dyspozici, asi za tyden jsem se opet kouknul na motoinzerci a videl jsem tam zajimavou nabidku Honda XL 125V Varadero najeto necelejch 10tisKm rok 2006 za puvodnich za 65tis super nabidka tak jsem tam hned volal a ono mi to vyslo tak jsem se vydal s mamou do otmic (kousek od Pehlrimova) moto v celku slusnem stavu jenom trochu odrena leva strana ale za ty prachy supera jeste jsem usmlouval 3 tisice. Cestou domu jsem byl mile prekvapen pohodlnosti a celkovou vyvazenosti motocyklu super zatach od malejch otacek ve srovnani s cbrkem to byla parada zadny vibrace, obrovsky pohodlny sedlo proste parada. Po par stovek km jsem byl porad okouzlen, jen ten zvuk mi nic nerikal ale rychle jsem to vyresil ladakem leovince sbk taky za super prachy z rakouska za 130 ecek(3500kc) a baby za mnou otacej. )

tomsn94
tomsn94 napsal 09.01.11 v 17:29

pěknej stroj dávám 10

bizon17
bizon17 napsal 13.02.10 v 21:00

Čus máš to pěkný no a koukam seš hotovej spisovatel

-Bad_Boy-
-Bad_Boy- napsal 08.09.09 v 13:54

myslim ze sis s tvoji postavou vybral nejlip a 2T je drahy na provoz 10bodů:)

Ferri92
Ferri92 napsal 25.08.09 v 21:44