Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník BETTER
Vloženo 16.4.2008
Aktualizováno 21.6.2008

Dne 16.4.08 koupený tak jak ho vidíte. Vše origo + plotna na kufr Givi. Najeto má 25 tis.

Před 14 dny jsem havaroval na VFR. Borka v autě mě nedala přednost. Vyvázl jsem ztoho naštěstí dobře a vfr jakž takž taky. VFR prodáno a já nelenil a pořídil tohoto krasavce. Jak mile budu mět na něm nějaké zkušenesti tak je napíšu. Chystám se sním v létě do Alp. Už aby to bylo.

Tak už mám na ní najeto přez 2000 km, docela dost za tak krátkou dobu, Byl jsem s ní v Rakousku u jezera Neusiedler see a z5. Super jednodení projížďka. Najel sem asi 580 km. Doporučuji všem se tam podívat je tam krásně a pohodová cesta ale nezapomeňte na dálniční známku. Jinak fazer je pro řidiče super svezení ale spolujezdec je na tom hůř. Zachvíli se mu začne ohřvat prdel a moc příjemné posezení na dálku to není, ale dá se to vydržet. Já už teď sedlám něco jiného ale fazera jsem neprodal. Je to spolehlivý krasavec. Teď ho má moje přítelkyně kterou dobře vyškolí a zasvětí do tajů motorkářů. Jízdní vlastnosti fazera jsou prostě super, a nebál bych se říct že je to asi nej šestistovka. Ale to je věc názoru.

vaco
vaco napsal 20.04.08 v 09:44

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

Max-R1
Max-R1 napsal 19.04.08 v 14:08

Tak opatrně

BETTER
BETTER napsal 18.04.08 v 16:27

Jinak jsem se ještě nesvezl čekám až se mě uzdraví noha a záda po nehodě. odhaduju že už příští týden možná pojedu