Honda XR 125 (2007)

Vlastník j.cejgl
Vloženo 12.4.2008
Aktualizováno 7.9.2013

Je to super stroj kupoval jsem jí jako novou 11.4.2008 tahle motorka nemá celkem žádnou chybu... až na menší drobnosti lehce mi vrže ale to je už celkem běžná zaležitost vrže v zadním tlumiči a jináč je škoda že honda to neudála 11kw.supr stroj!!

První dojmy - e to super stroj kupoval jsem jí jako novou 11.4.2008 tahle motorka nemá celkem žádnou chybu... až na menší drobnosti lehce mi vrže :-D ale to je už celkem běžná zaležitost vrže v zadním tlumiči a jináč je škoda že honda to neudála 11kw.supr stroj!!

Zkušenosti,mno jelikož ji mám necelý měsíc tak mám najeto 2500km. taky už 4x ležela na zemi z toho 3x se nám podařilo ji položit jen tak zlehka + - žádná vada bo porucha ale 1 mi spadla větrem na ,,beton,, mno a odneslo to ,,prcátko,, (zrcátko) a decentně přední blatník lehký rejpanec jinak stav stale new.rady snad žádný nemám akorát snad jezděte opatrně některý lidi jsou nezodpovědný už mě o tom kolikrát přesvědčili moje brzdy!!! díky bohu vždy včas vše zabržděno ... a taky si dejte pozor u téhle motorky na pneu hodně kloužou takže v zatáčce opatrně!!! ;-p

Cage
Cage napsal 12.06.09 v 22:25

pekny...obzvlast pak mocici majitel...Jiriiii

j.cejgl
j.cejgl napsal 21.12.08 v 10:15

už né dřív sem ji trochu dával ted ji už šetřím

Lazzarik
Lazzarik napsal 10.11.08 v 21:02

pěkná XRka, dáváš ji docela kapky. Jinak v týhle černobílý je nejhezčí

Dawe_IR
Dawe_IR napsal 31.07.08 v 20:42

Ja teda klopim XR do zatáček,tak že mam ze spoda odřený stupačky a mám tam original Pirellky.

Bam
Bam napsal 09.06.08 v 10:58

koukam dalsi kolega skokan s xrkem sem rad ze nejsem jedinej blazen co si skace s novou masinou popreju jen jediny : "jen se na tom nezabi "