Kawasaki KMX 125 (2002)

Vlastník radekxm
Vloženo 30.3.2008
Aktualizováno 26.10.2008

Je to skvělá 125 apslolutně spolehlivá a bez závad.V létě jsem na ní koupil novej zadní drapák a kopce který tato 125 vyjede jse snad ani nedaj vylést.Ted přes zimu jsem dal nějaký nový ložiska a simerinky a jde na prodej.

Je to skvělá motorka,ale na moje kila je do našich kopcu slabá.Koupil jsem jí v dubnu 2007 a najel jsem sní asi 1500km bez nějakého problému,ale už jí prodávám .Tak už jsem jí prodal,tak doufám že bude novému majiteli dlouho a dobře sloužit.A už mám novou Aprilia pegaso 650,ale ještě nemám značky.

funmoto
funmoto napsal 21.08.08 v 15:23

děkuju moc za info - píšu tak pozdě proto,že jsem měl úraz na motorce a teprve ted zase začnu jezdit (na dvakrát zlomená holení a jednou lítková kost - vyřešilo to pár šroubů a jedna kulatina od kolena až po kotník )

radekxm
radekxm napsal 04.05.08 v 19:42

Když jsem to koupil,tak tam byla 4.10-18byl to vzorek enduro a ted tam mám 100/100-18 od Mitasu myslím že C-16.Ten je dobrej do hodně mekého podkladu a na trávu,ale na šotolině klouže jak prase.

radekxm
radekxm napsal 01.05.08 v 21:44

V sobotu jedu na chatu,tak to opíšu a hned ti to sem dám.

funmoto
funmoto napsal 22.04.08 v 15:22

ahoj můžeš mě prosím napsat jaký gumy jsi měl předtím a jaký sis koupil teď (potřeboval bych znát přesný rozměry) - ten novej drapák vypadá úžasně
dík