Suzuki M 800 Intruder (2007)

Vlastník CEC1L
Vloženo 27.3.2008
Aktualizováno 1.5.2009

Tak se mi po mnoha dlouhých letech splnil klukovský sen

Když nepočítám pionýry, které jsem sedlal jako náctiletý, tak je to moje první opravdová motorka ... a to jsem snil o Simsonu a pak o MZ 150, ale co s motorkou v paneláku ...

A po mnoha letech přišel "flash-back", když jsem na silnici v plechovce potkával motorkáře. Léto 2006 jsem to ještě ustál, ale jaro 2007 jsem už neodolal a nakonec jsem si vybral to, co bylo mému srdci nejbližší - chopper, tedy cruiser M800. A když se pro něco rozhodnu, tak to chci hned a tak jsem jsem obvolal prodejce v blízkém okolí a vyrazil do Paskova kde ji měli skladem (v černé barvě) a podvečer už jsem na ní frčel domů.

Musím říc, že jsem s motorkou spokojený, sice jsem najel jen pár kilometrů, ale docela mi padla do ruky. Jedinou nevýhodu vidím v nemožnosti sehnat např. adekvátní kufry, které by byly ve stylu tohoto cruiseru Všeobecně doplňků pro tento model by mohlo být víc.

BaluJarda

-.PEPINO. napsal 23.06.08 v 00:29

sny se maji plnit,ne jen o vanocich dvam za 10

Boža
Boža napsal 09.06.08 v 20:25

Moc pěkná chápu tě BMW je lepší hlavně, že je to čopr také bych chtěl lepší, ale nemohu se odhodlat přeji čistou stopu a dávám 10 bodů

Maďar
Maďar napsal 16.05.08 v 22:41

no musím ti ji pochválit je pěkná a dobře jezdí vyděl jsem ji osobně dávám 10

Mili883
Mili883 napsal 11.04.08 v 14:41

Děkuji za komentář, no jedna z nás je určitě krasavice...(ta od HD), druhá, nevím, ale když si nasadím helmu, tak to není tak hrozný. Takže dík moc, dávám Ti též 10 a jsem zvědavá, co tedy sedláš nyní, když M800 půjde do světa.