Aprilia SL 1000 Falco (2001)

Vlastník Kuzin
Vloženo 13.12.2004
Aktualizováno 4.7.2006

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

napsal 26.10.07 v 14:52

Ještě raz dávám 10! Osobně jsem zvolil méně cestovní bike a jsem dooost spokojený. Snad později, ale dávám ti 10!<br />
Viva twin,viva Italia!

Kuzin
Kuzin napsal 03.09.07 v 23:04

to Marex: za rozumný peníz hodně muziky,ale je potřeba počítat s tím, že je to italka se vším všudy, takže vyžaduje péči a přeci jen trochu citu a chvilku si zvykáš. Myslím, že všeobecně u nás Aprilie nejsou tak nějak in, což v očích veřejnosti dost tlačí cenu dolu i když jsou technicky dost na výši - pro tebe jen dobře zvláště pokud je soukromě v top 10. Těžkopádně nevim, ani mi tak nepřijde, ale jistý je , že je to koncepčně motocykl starý dne již skoro 10 let a na to rozhodně myslím ani po letech zdaleka nevypadá..., trochu slabší stránkou věci jsou dnes již brzdy.. <br />
to jirka.pr:Rozhodně všestranější a lépe asi na servis, hlavně teda co se zastoupení a lidí co do toho dělaj bude asi VTR F,ale jak se říká nějak tomu po stránce té motorky chybí &quot;koule a styl&quot;. O TL toho moc objektivně s delšího období říci nemohu, pač jsem jí vždy sedlal jen nárazově a krátce. O ní najdeš víc asi přímo u vlastníků v její sekci.

napsal 13.08.07 v 11:40

Ahoj, když porovnáš TL S vs VTR F vs SL co je všestranější, má lepší servis atd.?<br />
Díkas

napsal 12.07.07 v 19:54

Nzdárek! Je to kočena, ale vypadá těžkopádně! Dá se s tím otočit na okresce? A co město? Sonduju, protože je v mojí top 10!