Suzuki GS 500E (2003)

Vlastník certice
Vloženo 11.3.2008
Aktualizováno 9.12.2008

miláček ,moje první motorka ,,už se nemůžu dočkat až vyrazíme

zatím se otukáváme ,ale už sem jí stihla položit.Dopadly jsme obě good,jen Suzanka má rozbitý zrcátko.Měla sem hrůzu že jí neuzdvihnu ale v poho ani nevím jak se mi to povedlo.tak položení proběhlo už třikrát ale jen na místě.Už jsme spolu najely 4000 kiláčků a do konce sezony jich určitě hodně přibude.

Letos jsme zazimovaly a na tacháčku přibylo asi 8000 km.Jsme obě celý ,to je hlavní.Objely jsme pár srazů a naprostá spokojenost.Ted je kočička zaparkovaná vedle mojeho druhýho mazlíka bandoura 12 a čekáme všichni až sleze sníh a vyrazíme.

Portorico
Portorico napsal 22.09.10 v 11:10

10b

mauser98
mauser98 napsal 28.03.10 v 14:26

Ahoj,chválím tu tvoji modrou krásku je vidět,že je zachovalá,téměř nová strojovna.A pořídila jsi lacino,jak píšeš.Já mám černou.Včera jsem ji letos poprvé natočil a teď netrpělivě očekávám první duben,kdy mi začne platit pojistka a vyrazím Nikoho se stejnou motorkou tady v okolí neznám,jestli by se Ti někdy chtělo,docela rád bych si poslech a porovnal zvuk motoru,abych věděl jak na tom ten můj je.Přecejen kupoval jsem v bazaru.Měj se

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 15.02.10 v 19:13

Já chci taky baňďoura Hodně km bez nehod

l333v
l333v napsal 23.12.09 v 14:57

pekna modra je dobra, at slouzi dobre a spousty stastnych km v sedle preji a peknou sezonu 2010!

istonbike
istonbike napsal 23.11.09 v 12:56

Parádní sůzinka a na čertici ti chybí růžky Za 10 čertíků krátkou zimu a další pohodovou sezónu