Kawasaki ZX-6R Ninja (2007)

Vlastník Mr_Moon
Vloženo 8.3.2008
Aktualizováno 21.1.2012

Černá barva, najeto přes 21000 km. Kromě toho, že sem na jaře měnil baterku, je provoz bez problémů. Servisoval jsem ji u Havrdy v Hradci Králové, a taky absolutní spokojenost.

Jsem jezdec začátečník(najeto 21000 Km), ZX 6R je moje první motorka a musím dodat, že splnila co jsem si od ní sliboval. Nemohu srovnávat s jinými supersporty, ale vzhledem k tomu, že jsem pořád naživu, tak usuzuji, že se dá označit za bezpečnou motorku. Je dobře ovladatelná, plynulost akcelerace ruší 2 skoky(ale to je pozitivní vliv) a to při cca 8000 rpm a 13000rpm. Brzdy mě taky zatím nenechali na holičkách. Pneumatiky používám Bridgestone BT016. Na konec tohoto slohu bych popřál všem co si ji budou pořizovat(i sobě), hodně štěstí při dalším provozování.

Lehťa
Lehťa napsal 08.04.10 v 23:45

Zdravim, no tady sem zabrouzdal do trochu rychlejsich vod...Tak at dale slouzi kamo,motorka je to pekna. To uz chce charakter krotit takovy stado

Tom1098S
Tom1098S napsal 31.03.09 v 08:58

kawa 10b

Mr_Moon
Mr_Moon napsal 29.04.08 v 17:50

Beruška je nejlepší na světě.

DevilZXR
DevilZXR napsal 09.04.08 v 09:23

Je to kočka Jen škoda žes ji nesehnal Pěkně Zelenoum jak se na Kawu sluší ! Tak ať jezdí

Johnny_lee
Johnny_lee napsal 21.03.08 v 17:13

Co to mas za plecku chlapecku... Jede to vubec??? Uz se tesim na leto...Akorat nam ta zima moc nepreje...Je 22.3. a ja mohu klidne vyjet na lyzich do obchodu... : See ya