Jawa 350/638 (1987)

Vlastník Tommy638
Vloženo 15.2.2008
Aktualizováno 5.1.2013

Je to klasická jawka 638 s pár úpravami a to předním blatníkem J640, širšími řidítky s hrazdou a miniblinkry.Motor je zde již nový, jelikož původnímu se rozskočila převodovka a levnější verze opravy byla koupit nový motor.

První dojmy - První dojem, když jsem poprvé z Mustangu usedl na Jawu 350, byl výkon :-) Je to prostě užasná motorka, na kterou nedám dopustit, ty pocity co člověk zažívá za řiditky se těžko popisuje. Pro mě je to srdcová záležitost.

Jawku mám od roku 2007 a za tuto dobu má najetých cca 8tis.km, bohužel zde musel být vyměněn motor po původním majiteli, jelikož převodovka byla ve špatném stavu a než se udělalo GO tak se rozsypala. Zkušenosti s tímto strojem mám velice kladné, samozřejmě má i své mouchy jako vibrace, horší brzdy apod, ale k tomu to prostě patří. Ten pocit ze svezení je opravdu skvělý a určitě Jawka z garáže nikdy nezmizí, ikdyž již vedle ní parkuje silnější Suzuki Bandit. Je to krásná pohodová motorka jak na krátké tak i delší vyjíždy, které ji nečiní vůbec žádné problémy.

Lunyx
Lunyx napsal 04.09.16 v 12:59 10b.

Pěkná

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 02.04.12 v 22:29

Moc pěkná Oceňuji věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Uděluji ti 10bodiku. Snad se ti moje Jawka také bude líbit a nějaký ten bod od tebe dostanu

Víťan
Víťan napsal 15.03.09 v 13:38