Honda XL 600V Transalp (1999)

Vlastník Brabuš
Vloženo 8.2.2008
Aktualizováno 10.2.2008

Nemám ji dlouho, ale hóódně dlouho mi trvalo než jsem si tento svůj největší sen uskutečnil.To co jsem od ní očekával se mi beze zbytku splnilo.

Jedním slovem ,, fantastické ,, , ale to může být pro ostatní zavádějící, poněvadž jsem před tím sedlal MZ 251 ETZ a ještě předtím Simsona.Konečně jsem poznal ten pocit, kdy v táhlém stoupáku řadím za jedna, dva, tři, čtyři, pět je tam nějakých 120km/h a stále se to dere dopředu - z toho by se jeden zbláznil ...Jo a za Giváckým turistickým plexi bych si na dálnici klidně mohl dát i doutníček.Pádáky jsou samozřejmost - do dvou dnů po jejich montáži mohla být z ,, nové - stará ,,.Třetí věc do které jsem zainvestoval jsou držáky bočních kufrů, které tam mám na stálo a využívám je jako ,, záložní padáky ,,. Další věc na kterou jsem si zpočátku nemohl zvyknout, ale teď už se ji plně snažím využívat je - že si tam klidně můžu v 60 km/h šoupnout 5-ku a pak už jenom laškuju se zápěstím pravé ruky.Spotřeba je ucházející, což taktéž kolikrát není k zahození.

magoss
magoss napsal 05.12.10 v 15:01

Ahoj. moc hezkej alpík taky vím o čem tam píšeš... já na toho svého přesedal z jawy 350 a po prvním svezení na alpíkoj jsme byl jak v jiném světě.myslím že sis vybral dobře a zě sním budeš spokojen. motorka o které bylo tolik už napsáno.zbývá popřát krátkou zimu a na jaře zas krásné zážitky

Simi
Simi napsal 14.02.08 v 11:33

Ahoj, asi vim jakou maš radost, ja mel pauzu 5 let a pote ZZR myslel jsem, že to nepřežiju .Po zkušensti z leta hodlam přesedlat na Alpíka taky...takže at jezdí

Brabuš
Brabuš napsal 10.02.08 v 20:25

Nápodobně Technicsi

technics
technics napsal 10.02.08 v 20:11

Brabuš
Brabuš napsal 10.02.08 v 19:50

Ahoj Cidasi, máš pravdu.Aktuální fota budou později.Jo a ten Tvůj Alpík má velmi dobrou výbavu.Ať Ti slouží