Cagiva Mito 125 EVO (1995)

Vlastník yellowspeed
Vloženo 17.10.2007
Aktualizováno 27.4.2008

Cagiva mito 125 r.v.1995 plne otevrena.Spotřeba okolo 5-7l/100km. má 34Ps a jede super.Konečně podle mých představ.Spousta doplnků a v zadu 160/60. Až budou nové fotky hned je sem vložím.

Cesty: Okolí kutné hory a středočeský kraj. spíše solo nebo v menších tlupách,ale Srazy Motojomax jsu vždy super.

Další info: leštěný výfuk, otevřená,Iridiová svíčka, lak ducati , lakovaná kola, kyvka, miniblinkry,závažíčka atd.najeto cca 4000 po go.

Alcza
Alcza napsal 29.07.08 v 13:31

prej Ducati jinak krásná

yellowspeed
yellowspeed napsal 11.11.07 v 20:45

Manic: ahoj.. mám v plánu jí prodávat.. sice je fakt, že za tu dobu co jí mám už se mi investice nikdy nevrátěj,ale...stejně mě to jendou čeká a budu přecházet na silnější. kdyby jsi měl vážněj zájem, mohli bychom se dohodnout a poslal bych i více...jak info.. tak fotek.

napsal 11.11.07 v 09:48

Ahoj nechtěl bys jí na jaře prodat?? Za nějakou rozumnou cenu?? moc se mi líbí

n.r.n.
n.r.n. napsal 09.11.07 v 19:49

no tak měl bych par věcí jako mito máš moc pěkné koukam žlutá tomu opravdu sluší mám též v žluté ... spotřeba 5 -7,5 l na 100 ?? no tak to je takové spekulativné protože já když sem měl chuť tahat tak si vzala 10 a mám tam 29 karbec ale kdy jsem jel na šetřivou a to mě moc nebaví .. tak sem se dostal na 4,4 je to zhruba ale z plné do plné .. ale 190 ti opravdu jela ? ?to je dost mě keca tachometr o 10 a max sem jel 170 a to sem se bal že ten pist mi da po hubě .. ... a byl si na motomanii v lbc ??

POSPIK
POSPIK napsal 31.10.07 v 13:30

jj mas pravdu..synonymum ke slovu 2takt=penize, a ty bohuzel jako student nemam a tak jsem volil volbu 4takt mene nakladny provoz i udrzba..i kdyz jede jen 105km/h, ale abych tankoval pokazdy kdyz uvidim benzinu tak to se mi fakt nechce sorry