Ducati 750 SS (1997)

Vloženo 2.9.2007
Aktualizováno 6.10.2010

Deník motorky
Nalezeno 68 záznamů

• Než jsem se odpoutal od povinností, bylo pozdní odpoledne. Ani to, že to vypadalo na déšť mě ale neodradilo. Potřeboval jsem trochu ojet přední gumu. Déšť mě nakonec chytil.Ale i tak jsem byl na Cínovci, Komáří výžce a n

Vloženo: 02.08.2009
    Uskutečněno: 02.08.2009
  • Výměna přední pneu. Zpět k Dunlopu. Sportmax D208. Ale tu pirelku jsem si pěkně užil! Asi 9.000km.Tacho 40150

Vloženo: 01.08.2009
    Uskutečněno: 01.08.2009
  • kontrola elektrod svíček,očištění seřízení vzdáleností elektrod. Očištění řetězu a namazání. Tetokrát žádný experiment s 12ti letým rumen z tržnice.Tacho 40086

Vloženo: 24.07.2009
    Uskutečněno: 24.07.2009
  • Po delší odmlce jsem konečně vytáhnul Duc na malou vyjížďku. Na Mikulce mi začalo pršet, tak jsem to otočil. Až doma jsem zjistil, že si dovezl i půlku černého pasažéra.

Vloženo: 20.07.2009
    Uskutečněno: 20.07.2009
  • navštívil jsem sraz Jawamánie v Krucemburku. Akce se vydařila jako vždy. I ten průjezd průtrží přes Prahu stál za to. Tma jako v noci a vody jak v řece.Tacho 39900

Vloženo: 27.06.2009
    Uskutečněno: 27.06.2009
  • Italmoto.Zavítal jsem na tento sraz, kde se dělá doslova presso a těstoviny.Byl jsem jenom na skok přes dopoledne.Ale i tak jsem tam viděl a vyfotil zvláštní kousky jako třeba Laverda Formula, Norton F-1 s motorem Vankel

Vloženo: 20.06.2009
    Uskutečněno: 20.06.2009
  • Nesvítilo tlumené.Napřed jsem myslel že je prasklá žárovka. Byl to jenom kontakt na žárovce. Ale pro jistotu jsem si naložil i sadu náhradních žárovek. Začínám tam mít všechno jak na Jawě. Jenom ten náhradní motor do for

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.06.2009
    Uskutečněno: 18.06.2009
  • Krásné počasí mě vylákalo na Mikulku. Silnice je od této zimy v hrozném stavu. Bohužel tam letos asi Mikulovský utahovák neproběhne. V horní části nad odbočkou na Vitišku je hotový tankodrom. Tak jsem to tam znechuceně z

Vloženo: 17.06.2009
    Uskutečněno: 17.06.2009
  • Počasí mi skoro vyšlo. Toulal jsem se tak dlouho až jsem se vynořil v Sedlčanech(okr. Příbram) Tam odtud do Dobříše a po hlavní kolem západního předměsti Prahy na Louny. Za Lounama mě zachytil slejvák jako hrom a držel s

Vloženo: 15.06.2009
    Uskutečněno: 15.06.2009
  • Lehké protáhnutí před odjezdem do německa na práci.A samozřejmě taky německem. Do Dipoldiswalde a malou zajížďkou zpět.Serpentiny mezi Altenberkem a Waldbärenburkem s asfaltem té nejvyšší kvality v obou směrech.:-) Už j

Vloženo: 15.06.2009
    Uskutečněno: 05.06.2009
  • Malý pokus o výlet do Tharantu/Sasko. Bohužel počasí mě vrátilo. U Frauensteinu najednou tma hromy blesky a vítr. A na déšť a kroupy se mi nechtělo čekat. Rychle přes Sadisdorf na bývalou E55 a domů. I tak hezkých 85km.

Vloženo: 27.05.2009
    Uskutečněno: 26.05.2009
  • Malá vyjížďka . Po bývalé E55 z Dubí až do Smiedeberku. Tam odtud směr Moldava -Rehefeld-Altenberg. Super terén pro silničku. Večer je to úplně prázdná cesta. Lahoda a odpočinek v jednom. Ideál na pročištění hlavy.Tacho

Vloženo: 25.05.2009
    Uskutečněno: 25.05.2009
  • Výměna oleje a filtru. Rovnou taky oprava poškozené kapoty po pádu ze stojanu.Tacho 38400

Vloženo: 25.05.2009
    Uskutečněno: 22.05.2009
  • Návštěva závodů Socialistik Dragster. Konali se jako na Podzim na ploše zemědělského letiště Mezi obcí Střemy a Mšeno.Musím uznat, že někteří borci mají opravdu pro strach uděláno. Na jejich stroje by mě nikdo neposadil.

Vloženo: 16.05.2009
    Uskutečněno: 16.05.2009
  • Malá projížďka přes čáru.Po ose Litvínov -Mníšek - Sayda - Frauenstein - Cínovec. Mimochodem zatáčky z Dubí na Cínovec jsou co se týká asfaltu ve skvělé kondici a je tam mizivý provoz.Mají necelých 10km ale dají se užíva

Vloženo: 16.05.2009
    Uskutečněno: 15.05.2009
  • Vycídění řetězu.Prvotní pokus 13letým rumem samozřejmě nevyšel. Ten si nechám pro sebe. Potom už klasika.

Vloženo: 14.05.2009
    Uskutečněno: 12.05.2009
  • Krkonošské motopožehnání. Opět jeden krásnej výkend na mašině zakončený opět v kempu Pecka. Ve Vrchlabí se tuto sobotu sjelo 620 počítámych strojů. Jestli bude přibývat účastníků tímto tempem. Bude se tato akce muset poř

Vloženo: 03.05.2009
    Uskutečněno: 02.05.2009
  • Dneska sice bylo nevalné počasí.Jen jsem nasednul začalo krápat.Ale ruce už se chvěli absťákem. Cesta na Cínovec nestála za nic.Pořád drobně pršelo.Až k odbočce Moldava/Frauenstein.Najednou sucho a i trochu sluníčka.Tak

Vloženo: 29.04.2009
    Uskutečněno: 29.04.2009
  • Ta trasa se mi nějak vryla do paměti a nechce ven. Zase ta Pirna. Tentokrát jsem jel podle paměti neomylně do otevřených dveří Motosaloonu Ducati/Kawasaki.Tolik Ducatek není nikdy ani na Motocyklu.Chyběl jenom Retro 1000

Vloženo: 29.04.2009
    Uskutečněno: 27.04.2009
  • Včerejší výlet měl ohlas a dneska jsme na stejnou trasu vyrazily se standou alias Tr1.Užili jsme si to náramě.Já už se zorientoval v zatáčkách a tak jsem lépe vedl.Od dálnice to byl už jenom kousek, tak jsme si to po ní

Vloženo: 27.04.2009
    Uskutečněno: 25.04.2009
  • Měl jsem nějakou blbou náladu.Tak jsem vytáhnul Duc a vyrazil přes Cínovec do Německa.Jejich asfaltky jsou pro mě záplata na dušíčku.Vůbec jsem nevěděl kudy pojedu.V Altenberku jsem si všimnul směrovky na Geising.Tudy js

Vloženo: 25.04.2009
    Uskutečněno: 24.04.2009
  • Krkonošské otvírání šoupátek.Místo konání vybrané na jedničku.V kempu půjčovali minibiky Blata a čtyřkolky.Na ty jsme se složili a jezdil kdo měl ruce i nohy až do tmy.Zajímavostí srazu byly výtvory pro mě osobně výtvory

Vloženo: 19.04.2009
    Uskutečněno: 18.04.2009
  • Opět vyjížďka do Pekelných Dolů. Tentokrát Velikonoční. Doslova se synem na zádech. Je to dané zalehnutím na nádrž a zvýšeným sedlem spolujezdce.Ale pro ruce a celé tělo masakr.:-) No, můj Vojta měl pusu od ucha k uchu.

Vloženo: 13.04.2009
    Uskutečněno: 13.04.2009
  • Výměna zadního obutí.Původně jsem jezdil Michelin Power Race Medium Soft 160/60 ZR 17. Byla výborná. lepidlo jako bejk. Ale přeci jen má racingové obutí malou životnost. Takže jsem se rozhodl zkusit Avon Viper Supersport

Vloženo: 11.04.2009
    Uskutečněno: 10.04.2009
  • První motovýlet na druhou stranu hor do Němec.Vyzkoušet tu novou Avonku. Opět jsem se přesvědčil, že kvalita asfaltu u nás(n) a tam(y) je nebe a dudy. Zatímco na Mikulce díry od mrazu že jde o podvozek.Tam silničky jako

Vloženo: 11.04.2009
    Uskutečněno: 10.04.2009
  • Neodolal jsem a hned po ránu vyrazil na ještě prázdné cesty.Kámoš měl ještě nějaké povinnosti v práci tak nakonec sám.Z ústí podel Labe do Malého Března a na Úštěk.Cíl jsem si dal Pekelné doly.Jediný okamžik kdy mi zacva

Vloženo: 05.04.2009
    Uskutečněno: 05.04.2009
  • V práci nám vyplnuli proud na celý den, tak jsem se vydal napřed na malé kolečko okolo Teplic s mým Vojtou na tandemu.Bohužel měl ještě nějaké povinnosti.tak jsem ho po půl hodince vysadil u mamči a vyrazil na pořádný vý

Vloženo: 31.03.2009
    Uskutečněno: 31.03.2009
  • Nedělní výlet do Prahy na Motocykl 2009 se povedl.Vzal jsem tam i našeho Vojtu.U kluků z našeho klubu je to ,,Malej Jawař´´ Ani jsem ho nemusel přemlouvat.Největší úplatek byl slib, že zajdeme i na Matějskou.Musím uznat,

Vloženo: 30.03.2009
    Uskutečněno: 30.03.2009
  • První společná vyjížďka.Chtěl jsem si udělat jen trochu radost.Tak jsem Bábušku vytáhnul.Přes Bílinu na serpentinky na Braňany.Velké překvapení bylo když jsem v Mariánských Račicích potkal Jawamana.Jeho Jawa650de Styl je

Vloženo: 29.03.2009
    Uskutečněno: 29.03.2009
  • Výměna náhonu tachometru.konečně má člověk dojem,že to docela jede.Digitál není vůbec optimista!:-D Tacho 35350

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.03.2009