Aprilia RS 125 (2003)

Vlastník Swix
Vloženo 1.9.2007
Aktualizováno 14.6.2009

Před rokem a půl jsem si řekl, že jí jednou budu mít a teď se mi konečně splnil můj sen. Všem, kteří mně pomohli moc díky

Zkušenosti: Najeto kolem 12.500 km (já 6000 km), není to moc, ale řekl bych, že už víme co od sebe můžeme čekat...

Cesty: blanenské a drahanské zatáčky; FreedomParty, Zavírání přívěr s partou jednadvapětCCM.CZ / 6OO ccM.cz

Další info: Ročník 2003, 6000km byla děláná kompletní GO motoru, laďák Arrow. Perfektní holka do začátků, lehučká se skvělým podvozkem, silnýma brzdama a po otevření přívěry i slušným výkonem. Navíc mám výbornou spotřebu kolem 5-ti litrů. Jsem prostě maximálně spokojenej. Jinak jsem před nedávnem pořádně okusil kouzlo blanenských zatáček, je to fakt paráda, tak se tam třeba budeme potkávat ;o)

AktualIzace: sezóna 2009 - Nová řetězová sada D.I.D., Výmena všech náplní (chladící, brzdová, převodový olej), nový Tankpad motografIX org. z GB, nová zlatá závažíčka, zlaté šroubky kapot, nová baterie Varta, nová svíčka NGK a výměna převodovky.

DrakeRS
DrakeRS napsal 01.06.09 v 20:16

¨máš jí moc hezkou

Nagash
Nagash napsal 22.03.09 v 10:51

Tak to je hodně vymazlená kráska, jo hold je v dobrých rukách

Ratlik
Ratlik napsal 16.12.08 v 20:38

Krásné a opečovávané

rozawaran
rozawaran napsal 22.11.08 v 19:33

pěkná mašina

Kana
Kana napsal 24.04.08 v 22:12

Zdarec, krásný RS musíme se domluvit a dat Ride!jinak nedavno sme tady zakladali motoklub, pokud by ses měl zájem přidat tak se ozvi.www.maddogz.wz.cz