Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník pinky.gsx
Vloženo 28.8.2007
Aktualizováno 31.3.2014

tak tuhel mašinu jsem vyměnil za bandita. mám jí krátce. Zvykám si na pomalou jízdu Chtěl bych jí trochu upravit, hlavně ty hrozné řídítka!!! dát širší
Proběhly úpravy ale nakonec prodej a koupě opět bandita 1200

První dojmy - Až nečekaně svižná motorka, žádný lenoch

Tak mašinku si stále osahávám. ale už proběhlo pár vzhledových změn dle mého vkusu. Proběhla výměna řídítek, dání značky na stranu a blinky do řídítek. ještě je v plánu změny vzýfuků a to 2-1 tak uvidíme

Tak pár zkušeností: Zatím vše funguje tak jak má, žádná závada se neobjevila, proběhla výměna zadního pláště, už byla v čoudu. Ted se pracuje na ucpávkách do výfuků, páč tam žádné nejsou a zvuk je brutál, ale musím mít něco připraveného kdyby něco. Akorát se mi zadají ty stupačky moc nízko stále snima škrtám v zatáčkách , myslím že ho honím jako silničáka. zatím spokojen

BaluJarda
BaluJarda napsal 04.01.09 v 22:42

Moc pěkná .Udělej fotku nádrže,ta malba vypadá dobře
Za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

CryingDragon
CryingDragon napsal 06.07.08 v 15:58

pěkná máša ta musí jezdit jak dort.

Boža
Boža napsal 23.03.08 v 12:45

nové hodnocení je za 10

Trgec
Trgec napsal 02.03.08 v 18:33

Nazdar kámo tak to jsi ty ten co jme ho potkali na benzínce ve Slavkově ( dva VZ 800 jako ty ) tak se někdy ozvi a můžeme vyrazit Tak hodně šťastných km

Trgec
Trgec napsal 23.02.08 v 16:47

V každym případě dobrá volba a jezdit na ní rychle taky jde ale je to vo hubu ty řídítka jsou fakt děsný tak mnoho šťastných km