Yamaha YZF 600R Thundercat (1999)

Vlastník TomínoR1
Vloženo 9.2.2004
Aktualizováno 20.3.2008

4.10.2007 s těžkým srdcem oznamuju, že můj mazlík ketík JE NA prodej !2004 Tmavý plexi.a.konečně i laďáček ixil.Nádhernej zvuk a ty plamínky.(prostě mám radost,no!).2005 Plamínky jsou pořád, ale lesk zůstal jaksi na asfaltu v Jižních

Cesty: 2003 Srazy - Motobrouci, Broďák, Kunětická hora Motofashion Písek.
V létě se zadařilo a dopadlo Chorvatsko. Nádhera, nepopsatelnej zážitek, vřele doporučuju.2004 Celkově míň jezdění,jo bez práce není na beňoš 2005 Práce je, prachů málo a času ještě míň. Ale jezdím.2006 -se jaksi nejezdilo.2007 - konečně se zase jezdí a je to bomba

Další info: Hromkočka je supr moto jak blbnutí tak i na cestování. A to je pro člověka jako já to pravý ořechový. Navíc má (podle mě) jeden z nejhezčích designů v kategorii kapot a je škoda,že modelem 2003 její výroba skončila.
A jelikož mám rád svižnost a myslím i na změnu, volil bych mezi R1 a Firebladem.Ale to je hudba budoucnosti.Teď mám Ketíka, mazlíka a jsem za něj moc,moc rád.2005 Hudba budoucnosti stále nezazněla v mých uších a jak se zdá hned tak se nerozezní.

Tak jo R1 už je!! Modrá 01, lsl tlumič říz., ukazatel zař. rychlosti, padáky, karbon.doplňky, jen ten laďák ještě chybí. Jo a Cat je k prodeji¨.