Suzuki DR 125 (1999)

Vlastník Diesell46
Vloženo 1.9.2007
Aktualizováno 15.3.2015

Tak dnes sem ji dovezl, je uplne skwela ziva o proti derbi, zatim sem uplne spokojenej a stastnej, tahne to jak svina, a zvuk jak 600, kazdej se otoci jak je ten rachod super. Casem pridam vic fotek a informaci

První dojmy - Už jak jsem psal...,,,...,,,

Zkušenosti: No zacal jsem polackama, ale to prijde, seznamuju se ale cekal sem horsi ovladatelnost, prece jen to vazi vic jak Derbi

Cesty: Les... (nemam ridicak)

Další info: Kamos ma kuchlej vejfuk na DR, ja ladak, to bude rachod,(sousedi nasrani :D) a jeste kamos to prevrtava na 200ccm a ja casem taky to bude vec

Diesell46
Diesell46 napsal 30.11.07 v 14:09

Zdar kdyz prijedem s terenu tak kamos ma zamrdanou hlavu jak svina aja diky zasterce ne takze good , znamej ma 650 klx a jede brutalne

OnBa
OnBa napsal 27.11.07 v 20:16

Zdarec, hele pěkná akorát dej doprdele tu zástěrku a je to ok Na kámošovo DRku jsem se něco vyřádil a jdou s ní dobře whilie, když je dobře poladěná Zvuk vykuchanej to má skvělej protože je přece jenom 4-takt...taky jsem ho měl Sice já dávám přednost 2-taktu kvůli opravám a výkonu(ale zase když jí nehuntuješ, tak je to jedno), ale mám doma i KLR 600 a ta jede brutálně...Tak doufám že prodám teďka DTo a vyjde mi ta KTMa 250 SX Tak se nezabí a hodně enduráckýho počasí

Diesell46
Diesell46 napsal 22.11.07 v 12:49

JJ ten co mi to prodal ma profil, ted ma husku te 410, ja to mam od zari dr

napsal 20.11.07 v 16:17

twl 11 tácu mno tak o tomm bych docela ani nepřemejšlelhttp, pekny dela ladacky..ale dik nemam zajem s pis si nakej udelam samten bejvalej majitel vymašiny tu mam taky profil, ne?... to ji mas určite nak čerstve jako ja?

napsal 20.11.07 v 11:21

Ladak uz tam byl stal prej 11000kc, ale znamej dela ¨dobry ladaky za 2300kc viz foto: http://dr-team.wbs.cz/DSC(15351).jpg