Honda XR 125 (2004)

Vlastník maryXR
Vloženo 8.4.2007
Aktualizováno 20.2.2012

Jsem druhý majitel,první byl nějaký skopčák,který se o ni docela i staral..S XRkem jsem spokojený,doveze mě všude polem,lesem,silnici,městem.Na motorce jsem si prožil skvělý start do motorkářského života.

Prodáno traktoristovi, který ji prý i přidřel, no bez oleje motor nepojede :) Hned bych ji bral na vyblbnutí zpátky s tou spotřebou 3,5 L :D

Stanleeey
Stanleeey napsal 04.11.07 v 21:29

ahoj, pekny podle me super masina, jo jasny nejaky ten konik by se hodil ale zase nemuze byt zase uplne dokonala tobychom nemeli co resit a co doladovat na ty masine co?! davam 10

smazany53285
smazany53285 napsal 31.10.07 v 20:40

jako navod na to nemam ale udělal jsem si něco jako šablonu no. Vzal jsem karton a udělal si to do tvaru jaky se mi libil a naznačil si i uhel pod jakym to ma byt no. Pak už se činil tata tim že to vyrobil svařil pak sem mu jenom udělal středy těch otvoru a kde maji byt tot vše

LoLeQ01
LoLeQ01 napsal 31.10.07 v 18:48

Ahoj!! Ve vykonu asi nic moc znatelnyho, mozna trochu lepsi tahne od spodu... A zvuk ma to podobny ale on ma vic dunivy..

g.r.
g.r. napsal 29.10.07 v 16:26

cus toho kohouta sem sehnal v normalni moptotechne ,meli by ho mit v kazdy mototechne kde prodavaj ruzny doplnky a masiny ,kdyztak to tam muze obednat a daval sem za nej 450 a to sem ho videl i za draz

smazany53285
smazany53285 napsal 26.10.07 v 20:25

Ten kryt motoru je vlastni vyroby