KTM EXC 250 F (2023)

Vloženo 6.5.2024
Aktualizováno 6.5.2024

CAMS ES Liberec

Vloženo: 06.05.2024, Uskutečněno: 04.05.2024, Zhlédnuto: 72x

V sobotu 4.5.2024 se nám jel Enduro Sprint v Liberci. Trať byla namotaná trochu jinak než minulý rok. Mně osobně v Liberci chybí něco techničtějšího. Něco málo by se i našlo na přejezdech, co by klidně mohlo být zahrnuto do časovky, ale trať sama o sobě je pěkná a organizátorům se to povedlo

Startovala jsem jen v sobotu, kdy se nás na startu sešlo 10 holek. Ve středu jsem si přivezla novou motorku a neměla jsem možnost moto zkusit, takže první jízda byla rovnou na závodech při enduro testu, jsem ráda, že první enduro test se neměří protože to nebyla žádná sláva. Nebudu lhát ani první cross test se mi nejel moc dobře, ale do dalších kol jsem se už trochu lépe rozjela a ke svému překvapení se umístila na 4. místě, mám radost, protože každý závod na sobě vidím zlepšení, ať už na časech, nebo technice či výdrži

Konkurence na horních příckách je hodně silná a holky jezdí strašnou kudlu tak mám radost, že se k nim mým šnečím tempem pomaličku přibližuji, ale je toho spoustu, co je potřeba zlepšovat.

Míra odváží 1. místo v hobby a to si prý jel pohodičku.

Každopádně v neděli jsme sbalili a teď razíme směr Enduro Panorama, hard enduro závod v Rumunsku, kde nám má 4 závodní dny propršet. Tak držte palce

elvis78 (137) napsal 06.05.2024 v 12:06