KTM Duke 200 (2014)

Vlastník ccris
Vloženo 17.4.2024
Aktualizováno 17.4.2024

Sympatická malá motorka s malou spotřebou pro někoho kdo není fanda skútrů.

První dojmy - Jelikož to není moje první motorka, tak srdcovka to není, ale plní mi účel ke kterému byla pořízena. Do ruky padla hned na první dobrou, dokonce mi sedla více než Duke 390. Lehká na manipulaci, jen ten zvuk je hrozný, ale to řešit nebudu.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji rozhodně začátečníkům na A2, pro někoho kdo se chce jednoduše jen někde přesouvat jako já a nechce skútr.

Doplňky na motorce - Na motorce nainstalovány blastry po předchozí majitelce a oceňuji, protože jsem je ještě na žádné neměla a ráda vyzkouším.

Vybírala jsem nějakou “skladnou” motorku, kterou budu používat na pracovní pochůzky a dostane mne z bodu A do bodu B. Úplně se mi nechtělo jít do 125, v jiných značkách jsem nějak nevybrala a jelikož jsem měla už Duka 390, tak jsem koukala na ně a přitom narazila na Duka 200, který se jevil, že bude splňovat požadavky.

Něco málo najeto už je, ale sezóna teprve začíná.
Podvozek a brzdy v pohodě, ve srovnání s dukem 390, který mi přišel ostřejší co do brzd tak do zrychlení, duke 200 je takový klidnější.
Ovladatelnost skvělá, řazení plynulé a zase oproti Duku 390, kde mi přišlo, že pořád jen řadím, tak tady ten pocit až tak není. Jo a taky mi tady odpadl pocit vibrací do rukou.
Spolujezdce nevozím a nehodlám a na tomto stroji by to asi nebylo ani pohodlné ? Spotřeba úžasná, takže člověk má radost, že se projede a ještě ušetří ?
Úložný prostor neřeším, koupila jsem batoh ?

Doporučuji na jízdu po městě a hlavně za město, terén asi úplně nee a na delší trasy bych taky viděla jiný stroj, ale tak každý to máme jinak ????