Suzuki DL 1050 V-Strom XT (2020)

Vlastník BobHool
Vloženo 1.4.2024
Aktualizováno 3.4.2024

Velký silný stroj který je skvělé ovladatelný není to žádný drobneček 247kg ale nemám problémy ho ovládat ani na místě bez motoru

Motorka koupena od FIRMA:Moto-Libiš (Libiš) - Číny hovoří za vše ve středu po tel. domluvě jsem přijel obhlédl motorku koupil smlouva samozřejmě a v pátek mi ji prodejce přivezl přihlášenou domů jediné co jsem musel na místním úřadě v Libiši potvrdit za 30kč plnou moc to vše za 2k ještě jednou děkuji naprostá spokojenost

První dojmy - Mé první dojmy? sedl jsem na ni a jediné co jsem potřeboval je malinko zvednout řadičku výborně dosáhnu na zem Sedlo je sériové ale pohodlné jel jsem v kuse 200 km a bez problémů nemám porovnání "je to má první motorka v životě" tak jistě jsou pohodlnější

Motorku bych doporučil pro - Klidně i nováčkovi skvělé.se ovládá není problém s ní jet rychlosti 2 km za hodinu Nejsem zrovna dlouhán ale krásně dosáhnu na zem

Doplňky na motorce - [img]https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2024/14/668962_631e76d937703dd4b1b0f21d104842

Jak jsem psal výše BMW jistě skvělý stroj ale zkoušel jsem si na něj sednout a ta velikost mě ohromila a taky zaskočila velký respekt a potom taky složitost a náročnost servisu na internetu jsem našel samé ... Super motorka vydrží neskutečně mnoho ale tam a tam se mi stalo to a to a bylo to složité na opravu .Afrika 1100 Honda je jistě super stroj a myslím i spolehlivý ale opět hodně lidí vyzdvihuje její žiznivost a občas mi to chcípne složité nastavování spolehlivá a také drahá CFMOTO 800MT jel.jsem na ni asi 30km řazení skvělý qshifter je paráda oboustranej neskutečně funkční a pohodlný ale sedlo na tom se nedalo sedět na semaforu mě tlačily do stehen hrany sedačky jak byly tvrdý a za ty peníze bez kufrů a hned kupovat sedačku nebo nechávat předělat nevím asi bych si zvykl ale zvolil jsem osvědčenou značku s velkou historii a hlavně vzhled motorky odkazující na stroj DR.big je paráda a neprohloulil jsem ano nemám q-shiftet ale dnes s odstupem vím že ho nepotřebují a hlavně vím že má volba byla správná je to skvělá motorka nízká spotřeba ,plně dostačující výkon, i pro dva lidi i když to jsem zatím nezkoušel a jen jedna výhrada ... Je zde v několika popisech psáno že je spíš pro vyježděnějši a zkušenější jezdce nevím ale to si myslím že neni pravda je to má první motorka v životě a jezdí se mi na ní skvělé ovladatelnost podpora elektroniky prostě myslím že lepší bych nenašel

Goodji
Goodji napsal 13.04.24 v 20:45 10b.

jelda-f
jelda-f napsal 04.04.24 v 10:07 10b.

Za mě skvělá volba. Ať slouží

Johan82
Johan82 napsal 02.04.24 v 21:25 10b.

Tahle mašina od Suzuki se mi líbí hodně. Gratulace.

Vaclavikmiva
Vaclavikmiva napsal 01.04.24 v 22:36 8b.

callowsick
callowsick napsal 01.04.24 v 19:19 10b.

Máš pravdu, toho Biga v tom vidim furt