Adamsmoto JBW 150-8 (2024)

Vlastník pavlikovafrantiska6
Vloženo 31.3.2024
Aktualizováno 31.3.2024

Motorka koupena od hom2 (Praha 4-Modřany) - dobrý den, chci dát vědět celému občanovi ČR, že paní HORÁČKOVÁ MICHAELA je poctivá věřitelka, před pár týdny jsem od ní dostal půjčku 500 000 Kč, když jsem zde na webu narazil na její kontakt. takže pokud potřebujete půjčku, kontaktujte ji nyní prostřednictvím e-mailu: mhorackova04@gmail.com

První dojmy - dobrý den, chci dát vědět celému občanovi ČR, že paní horáčková michaela je poctivá věřitelka, před pár týdny jsem od ní dostal půjčku 500 000 Kč, když jsem zde na webu narazil na její kontakt. takže pokud potřebujete půjčku, kontaktujte ji nyní prostřednictvím e-mailu: mhorackova04@gmail.com

Karelng
Karelng napsal 31.03.24 v 15:14 1b.

Vojeb

PSanec
PSanec napsal 31.03.24 v 14:19 1b.

Další debil.

context
context napsal 31.03.24 v 13:54 1b.

Běž s tím do PRDELE!!!