Royal Enfield Interceptor (2022)

Vlastník Hikafima
Vloženo 24.3.2024
Aktualizováno 1.4.2024

MIL kontrolka poruchy motoru trvale svítí

Vloženo: 08.04.2024, Uskutečněno: 05.04.2024, Stav tachometru: 1500 km, Zhlédnuto: 118x, Firma: Pro Moto Service

Po půlhodině jízdy, po tankování a asi třetí zastávce se rozsvítila tato oranžová kontrolka, bez známek jiného chování motoru. Probral jsem to telefonicky s novým servisním střediskem RE u Olomouce. Servisman to odhadl pouze na falešné hlášení, ale samozřejmě mě objednali na druhý den na diagnostiku. Chyba byla od čidla teploty nasávaného vzduchu. Čidlo OK, porucha vymazána a potvrzený odhad technika. Borci vstřícní a dílnička v pěkném prostředí.

kaw.38 (0) napsal 10.04.2024 v 07:22

Mi se to stalo loni. Přijel jsem na diagnostiku a chyba byla rovněž od čidla teploty. Tam to vymazali a od te doby klid. Pry to RE dělají a časem si to sedne.

SLAY (810) napsal 08.04.2024 v 20:11

to je zřejmě bolest RE ,tátovi to dělá Meteor 350 taky ,první doporučení od servisáka bylo netankovat až po hrdlo ,no letos se mu objevilo znovu ale pak to záhadně přestalo samo od sebe tak tentokrát se neřešilo ani smazání poruchy.

1 reakce

Hikafima
Hikafima 08.04.2024 v 20:56

Hmm, tankuju teda i já po spodek hrdla. Uvidíme. A to je u RE relativně málo elektroniky, ale je. Hold taková je doba.

• Kávový servis

Odpolední šmigrustová vyjížďka s kafem u Ratiboře. Byla tu podmínka pro přidělení bodů, takže fotím i kávový servis.

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 01.04.2024
  • Padáky a šusplech

Na Hondách jsem měl vždy padáky, takže na RE taky. A navíc spodní kryt motoru. Určitě zabrousím na polňačku, kdyby tam byl vyšší šutr, tak ať nezaseru pole olejem. A jsou ty trubky a plech hezké, ale ta cena - uff. Pad

Vloženo: 29.03.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024
  • Další úchyt RAM

S Pavlem kaw.38 jsme teoreticky vykoumali ideální místo pro držák mobilu či navigace. U hrazdičky za štítkem. A nekazí tolik vzhled.

Vloženo: 29.03.2024
    Uskutečněno: 28.03.2024