Kawasaki Z 750 (2005)

Vlastník MichalPešek
Vloženo 23.3.2024
Aktualizováno 23.3.2024

Předvídatelná, mrštná motorka skvělá jako úvod do světa dospělých/silnějších motorek. Mám ji od 2023 do 2024

Yamaha MT-07: Říkal jsem si, že bych chtěl jako první dospělou motorku něco víc předvídatelného a taky jsem si chtěl vyzkoušet čtyřválec
Yamaha MT-09: Neměl jsem takové finance v tu chvíli a na první dospělou motorku až moc výkonu.

První dojmy - Předvídatelnost čtyřválcového motoru je výhoda i nevýhoda.. ze začátku mi to připadalo super, jelikož mi bylo vše prominuto a nemusel jsem se bát tahat za plyn, ale po roce ježdění mě to omrzelo a zjistil jsem, že chci něco "akčnějšího"

Motorku bych doporučil pro - Pro nováčky nebo někoho kdo přestupuje z A2.

Doplňky na motorce - Chrániče páček, pancéřové hadice, laděný výfuk SC Project

Tuto Kawu jsem koupil hned ten den co jsem prodal svou Yamahu MT-03. Koupil jsem ji od kamaráda s tím, že aspoň budu vědět po kom ji sedlám.
Za ten rok co jsem na ni najezdil jsem zjistil, že čtyřválcové motory nebudou pro mě. Moc uřvané a člověk to musí neustále vytáčet aby to jelo jak mělo. A to je něco co se mi za ten rok ježdění znelíbilo. Zase na dlouhých výletech to bylo fajn, člověk nemusel tak řadit pokud nechtěl extrémně zrychlovat a opět ta předvídatelnost toho motoru, super.
Byl jsem s ní na velkém dvoutýdenním výletu až do Černé Hory, kdy vydržela vše jak měla a neměl jsem s ní žádný problém. Až na vybitou baterku za což nemůže.