Victory Cross Country (2011)

Vlastník suzukijohn500e
Vloženo 21.3.2024
Aktualizováno 31.3.2024

Je silná ,nebezpečná,ale jenom pro ty kteří jí neumí zkrotit.Je to motorka pro zkušené jezdce ,co mají už něco za sebou.

Motorka koupena od USA Viktory polaris

První dojmy - Z motorky jsem měl před koupí velký respekt ,kvůli váze 350 kg není zrovna málo.Není to rozhodně motorka ,pro začinající motorkaře,ale je to už motorka pro ty co nikam moc nechvátají a chtějí si jízdu hlavně užit, nyní je to můj modrý blesk.Moje první dojmy byli rozporuplné nevěděl jsem co mám od ní čekat ,po pár kilometrech mě ale přesvědčilo že to půjde.Jsem nad míru spokojený,.Motorka se krásně houpe na zadním zduchovém měchu.A každa jízda je opravdu požitek a zároveň mím svátkem .Motor má nejenom síly dost a to už od nízkých otáčkach ale i zvuku je luxusní snad po delší cestě by to chtělo trochu utlumit ale to by nebylo ono .No však sedíte na 1800ccm oři.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně pro zkušené jezdce.

Doplňky na motorce - Ano na motorce je z výroby zadní zduchové pérovaní ,pohon 1800ccm motor ,poháněný gumovým řemenem,padáky u nohou .a ohromné snad největší kufry na bocích motocyklu.A instalováno rádio s reproduktory ,a tempomat.

Mé první kilometry ,no nebylo jich zatím mnoho zatím asi tak 1500km ,co vám budu ale povídat to se musí zažít ,.Jsem vždy strasně rád když motorku mohu prohnat .Už samotné natočení motoru rozechvěje nejenom moje srdce .Ale i tabulky oken našeho domu.Je to síla kterou cítite po přidání plynu pod sebou , není třeba nějak vytáčet vůbec motor do vysokých hodnot ,protože motor sám o sobě to rád nemá je to přeci jenom vzduchem chlazený čtyřdobí dvouválec .A dlouhodobí natočení motoru také škodí.Krasně si bublají ty 2válce.Moje první jízda byla projetí před koupí u kamaráda.Byl to opravdu ohromný respekt hned po zařazení 1 stupně jsem vyzkoušel jak bere spojka,opravdu není to legrace ,brala ihned po pomalém spouštění a zároveň ,po mírném přidání plynu.Moje první jízda byla asi tak po 1 měsíci kdy nebyl zrovna čas,na projížďku.Vyjeli jsme cca na 100km cestu .Hned z prvu jsem se strasně těšil ,jako makej kluk co dostane novou hračku pod vánoční stromeček,,?jo kde jsou ty časy.No zpátky k motorce,a k jízdě.Jízda byla ihned ze začátku parádní 2 motorky vcetně kamarádovo a moje a já hrozně natěšený jí prohnat jsem se už nemohl dočkat , už víc než na jakékoliv motorce kdy jsem co jel.Myslim že mě nic na této motorce nijak negativně neomezovalo ani nevadilo.Posed jezdce ,je trochu tak jako na choperu,s natahnutými lehce pokrčenými rakama a prijemné velké sedlo je vykrojené tak akorát aby se clověk nikam neposouval a ještě se mírně můžete opřít ,snad opěrka řidiče by byla ještě fajn ,jde ale dokoupit .Spolujezdec jí má už v základu.Kufry jsou jedna nejlepších věcí kladných stránek motorky ,jsou dost velké .Další jedna z fajn věcí je že můžete za jízdy ještě poslouchat i hudbu třeba i přes 12v zásuvku ,přes novodobé bluthu připojky atd.s mobilem třeba i Americkou country hudbu. Bezvadný je že když stojíte na semafórech sama se hudba ztlumí a po přidaní plynu se znovu rozezní.Moje první zkušenosti jsou zatím malé ale už teď vím že to bude asi na delší dobu mám to co jsem hledal .Víc už nepotřebuji.Každy máme svoje vrcholi .Teď už jsi budu jenom užívat a jezdit.

Marobud
Marobud napsal 05.04.24 v 13:20 10b.

..super...tak ať slouží..

suzukijohn500e
suzukijohn500e napsal 26.03.24 v 21:08

Jo jo je to kus stroje.

IchBinMartin
IchBinMartin napsal 25.03.24 v 21:19 9b.

Victory boli pekne motorky, skoda ich.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 24.03.24 v 17:22 10b.

hezký a málo viděný kousek .

suzukijohn500e
suzukijohn500e napsal 23.03.24 v 11:09

Ano motorka je vyfocená u Podolského mostu. Ano poháněné je zadní kolo ? převodem ,díky gumovému řemenu ta motorka je super A kdyby bylo více času jezdil bych furt.