Triumph Bonneville T120 (2018)

Vlastník HvanaBlack
Vloženo 5.3.2024
Aktualizováno 5.3.2024

Silná retro motorka-Lokomotiva

První dojmy - Jede stále rovně, každá zatáčka je zápas. Nesnese žádné divočárny ani terén. Dlouho jsem si zvykal. Klidný nedělní výlet je ale slast. Od 100 km/h výš se nedá jet bez plexi-štítu. Při 2000-3000 ot/min.je zvuk motoru je omamný.

Motorku bych doporučil pro - Mohutnější postavy s fyzickou zdatností.

Doplňky na motorce - Plexi-štít, padáky, spodní kryt motoru, brašny, vestavěný kabel na dobíjení bat., vše original Triumph.

Potenciál motocyklu se na našich silnicích dá jen těžko využít (59 kW), pěkný kroutící moment (105 Nm). Pohodlná sedačka i pro spolujezdce, ale jen do ujetých 100 km. Velká stabilita při jízdě a opravdu není potřeba častého řazení. Výměna brzdové kapaliny a následné odvzušnění je očistec. Není kam dát ani lékarnička, natož vercajk. Atypický rozměr kol pro výběr pneumatik. V létě se hůř chladí.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 05.03.24 v 19:54 10b.

O tuhle jsem stál v provedení bobber, ale nakonec je všechno jinak. Dobrá volba a opravdu hezký stroj. Užívej.

PSanec
PSanec napsal 05.03.24 v 19:52 10b.

Moc pěkný motocykl, ale nerozumím, proč by se potenciál motocyklu nedal u nás využít. Mám bobra TFC, který je výkonnější, na silnici plně využitelný, Přeji ti jen super km.