Honda SW 600T (2012)

Vlastník Rogo
Vloženo 1.3.2024
Aktualizováno 1.3.2024

Je to takový koráb silnic. Dostačující výkon. Poměrně těžký skútr,ale jak se říká poctivé železo.

První dojmy - Při prvním svezení neskutečný komfort doslova proplouvá přes nerovnosti. Při nastartování má krásný tichý zvuk. Po otevření sedadla jsem byl překvapen obrovským prostorem pod ním do kterého sbalíte snad vše co budete na cestách potřebovat. Brzdy nejsou špatné ale stejně bych preferoval ve předu radeji dvoukotouč. Jinak moc pěkný skútr.

Motorku bych doporučil pro - Tento skútr doporučuji hlavně těm kteří chtějí jezdit dálky a ve dvou.

Doplňky na motorce - Mám na skútru namontované boční nosiče kufrů, zadní kufr, vyhřívané gripy, držák navigace.

Cestuje se na ni krásně a velmi pohodlně i ve dvou je to koráb na delší trasy. Obrovský úložný prostor pod sedadlem a pokud si namontujete i kufry tak tam sbalíte s přehledem všechno co by jste potřeboval na 14 denní dovolenou. I když to není žáden drobek tak výkon motoru je dostačující. Co se týče brzd tak nejsou špatné,ale ve předu bych ocenil dvoukotouč místo jediného který tam je. Ovládá se velice dobře i ve městě kde se dá s ním kličkovat mezi auty i přes to že je to obr. Spolujezdec má neskutečný prostor na sezení i když se jedná o 110 kg drobka osobně vyzkoušeno a nešetřil chválou. Pokud jezdíte předpisově tak spotřeba se pohybuje od 4-4.5l benzínu. Osobně jsem zatím najel se skútrem jen cca 15 000km tak jsem neměl žádnou závadu. Zatím nad míru spokojenost a vřele doporučuji.

TomRoky
TomRoky napsal 17.03.24 v 21:58 10b.

kaw.38
kaw.38 napsal 02.03.24 v 16:08 10b.

Krasavec , ať slouží